Odessa Denizcilik Akademisi

Odessa Denizcilik Akademisi, Denizcilik ile ilgili bölümlerden birinde kariyer mi yapmak istiyorsunuz? Odessa Denizcilik Akademisi profesyonel kadrosu ve yılların tecrübesine sahip uzman eğitmenleri ile yurtdışında eğitimin kapılarını öğrencilere açıyor. Dünya standartlarında Ukrayna’nın en güzel şehrinde öss sınavına girmenize gerek olmadan geleceğinizin yönünü belirlemek için üniversite seçiminizi yapabilirsiniz. Öğrenciler için gerekli her türlü teknik laboratuar ve çalışma sahasının yer aldığı üniversitede sosyal aktivitelere önem verilmektedir.

Sizde geleceğinizi değiştiren adımları Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile atmak ve eğitiminizi Ukrayna’da tamamlamak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Hemen danışmanlık merkezimizi ziyaret edin. Kayıt işlemleriniz için lise diplomanızın olması tek şarttır. Lise mezunu her genç taban puanı gibi bir sorunla uğraşmadan Türkiye’de denkliği tanınan bir diploma sahibi olabilir. Hayata bir adım önde başlamak tamamen sizin elinizde olacak. Çok yönlü ve kaliteli bir lisans eğitim almak ve uluslararası olarak sevdiğiniz mesleği yapmak istiyorsanız üniversite seçiminizde Ukrayna’da yurtdışı eğitimini tercih edin.

Odessa Denizcilik Akademisi eğitim dili Rusça’dır. Ayrıca 2 yıllık üniversitelerden mezunlar için harika bir haberimiz var. Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden birinde 3. sınıfa dikey geçiş yaparak lisans eğitiminizi tamamlayabilir kariyer hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. 2000$ ile 6000$ arasında değişen uygun harç ücretleri ve mezun olmanız durumunda alacağınız europass mavi diploma Ukrayna’da ünivesite eğitimi almanız için tercih sebebi olacaktır.
Odessa Denizcilik Akademisi en yeni teknolojileri kullanarak öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarına olanak sağlamaktadır. Ukrayna’da harika bir eğitim modern sınıflar sizi bekliyor. Rüyalarınızı süsleyen meslek ne olursa olsun sınav şartı aranmıyor. Üctelik Europass mavi diploma sayesinde mezun olduğunda iş bulman oldukça kolay olacak.

Gemi, inşaat ve okyanus mühendisliği, gemi elektronik mühendisliği, taşımcılık, hukuk, ekonomi, navigasyon ve seyrüsefer, gemi enerji santralleri mühendisliği gibi bölümlerden birini tercih edin. Ukrayna’nın liman kenti sayılan Odessa’da üniversite eğitiminizi tamamlayın. Diğer ülkelerdeki şartlarla kıyaslandığında yaşam maliyetlerinin oldukça uygun olduğu bu ülkede lisans eğitimi alarak geleceğin en iyi mühendisleri ve denizcileri siz olun.

Geleceğe Yatırım Yapın
Geleceğine yatırım yapmak isteyen gençler Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile iletişime geçerek Avrupa standartlarında bir eğitim alma hakkına sahip olabilirler. Gece gündüz sınavlara çalışmanıza gerek kalmadan geleceğe emin adımlarla yürüyeceksiniz. Binlerce denizci yetiştiren Odessa Denizcilik Akademisinin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için acele edin. Kapsamlı, bilim ve teknolojinin ışığında lisans eğitimi alan mezunlar gelecekte birçok yönetici pozisyonda rahatlıkla çalışabilmektedir. Hemen Eurostar danışmanlık merkezimizi arayın.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın