Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi sayesinde hedeflerine hızla kavuşacaksın. Sene kaybı yaşamadan lise diploman ile üniversitemize başvuruda bulunabilir; Avrupa standartlarında bir eğitim alma fırsatını yakalayabilirsin. Hayallerini gerçekleştirmek artık çok kolay; üstelik herhangi bir koşul şartı aranmadan üniversiteli olabilirsin.

Güney Ukrayna Pedogoji Üniversitesi 1805 yılında kurulmuştur. Öğretmen yetiştirme konusunda 1 asırlık tecrübeye sahiptir. Uluslararası birçok ülkeden öğrenci kabul etmektedir. Eğitim dili Rusça ve Ukraynaca olan üniversitede kaliteli bir eğitim verilmektedir. Mezunları uluslararası alanda çalışabilmektedirler. Üniversite YÖK tarafından tanınmaktadır. 8 eğitim binası, 2 spor salonu bulunmaktadır.

Fizik, matematik, psikoloji alanında birçok bölümde eğitim verilmektedir. Fizik, matematik, psikoloji ve tarih gibi birçok alanda eğitim veren üniversite öğrencilerini hayata en iyi şekilde hazırlamaktadır. Yeni bir dili ana dil seviyesinde öğrenmek; uluslararası bir eğitim almak size günümüz rekabet dünyasında önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Güney Ukrayna Pedogoji Üniversitesi sizi hedeflerinize kavuşturacak bir eğitim olanağını sunmaktadır. Ukrayna üniversite eğitimleri konusunda en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Türkiye’ye olan uçuş mesafesi yakınlığı mevcuttur. Ayrıca üniversitelerin YÖK tarafından tanınması nedeniyle de öğrencilerimiz tarafından tercih edilen ülkeler arasında yer almasını sağlamaktadır. Ukrayna üniversiteleri ile ilgili tüm kayıt ve kabul işlemleri Türkiye’de Eurostar Yurtdışı eğitim tarafından gerçekleştirilmektedir.

Öğrenciler bizlere başvurarak detaylı bir bilgi alabilir; kariyer planlamalarını uzman danışmanlarımız, eğitmenlerimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirler. İnsan hayatında meslek seçimi oldukça önemlidir. Bu konuda öğrenciler erken yaşlarda en doğru şekilde yönlendirilmelidirler. Sevdikleri meslek üzerine eğitim almalıdırlar. Ukrayna puan, alan, sıralama sınırlandırması getirmeden öğrencileri sevdikleri meslekte eğitim almak üzere kabul etmektedir.

Siz de özgürce Güney Ukrayna Pedogoji Üniversitesi dilediğiniz alanda lisans eğitimi alabilirsiniz. Üniversitemizde önlisans mezunları lisans tamamlama eğitimini de gerçekleştirebilirler. Eğitimlerine hazırlıktan sonra 3. Sınıftan devam edebilirler. Böylece sene ve zaman kaybı yaşamamış olurlar. Ayrıca dileyen öğrenci erasmus ve staj olanaklarından Avrupa ülkelerinde yararlanabilirler. Güney Ukrayna Pedogoji Üniversitesi mezunları diğer Ukrayna Üniversitesi mezunları gibi Europass mavi diploma sahibi olabilmektedirler. Siz de eğitiminizi yurtdışında alarak bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken lise diplomanız ile bize başvurmak ve profesyonel kariyer danışmanlığı hizmetimizden faydalanmaktır.

Yıl boyunca Eurostar Yurtdışı eğitim danışmanları ile iletişim kurabilir. Hayallerini gerçeğe dönüştüreceğin yolda ilk adımlarını atabilirsin. Güney Ukrayna Pedogoji Üniversitesi üniversitesinden mezun olarak gelecek nesillere ışık tutacak eğitimciler arasında yer alacak; dünyaya yön verecek öğrencileri sen yetiştirebileceksin. Uluslararası platformda geçerli bir diploma ile dilediğin ülkede çalışabilir ya da yatay geçiş olanaklarından yararlanabilirsin. Hemen bizi ara ve daha detaylı bilgi almaya başla. Güney Ukrayna Pedogoji Üniversitesi hazırlık eğitimi kaydını yaptırarak yeni bir geleceğe doğru yol almanın tadını çıkart.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]