Ukrayna Üniversiteleri Ücretleri – Fiyatları

Ukrayna Üniversiteleri Ücretleri – Fiyatları Hukuk, gazetecilik, tıp, mühendislik, diş hekimliği gibi fakültelerden birinde eğitim alabilmek oldukça zor. Üstelik zorlu sınav şartlarını düşündüğümüzde bu durum oldukça imkansız gibi. Sınav şartının aranmadığı bir üniversitede eğitim almak birçok öğrencinin hayalidir. Ukrayna üniversitelerinde lisans eğitimi alabilmeniz için lise mezunu olmak yeterli olacaktır.

Ekonomik ve uygun harç ücretleri Ukrayna’da üniversite eğitimini cazip kılmaktadır. Diğer ülkelere göre eğitim maliyetleri kıyaslandığında oldukça düşüktür. Sadece harç ücretlerinin değil aynı zamanda kampüs yurtları ve beslenme masrafları da oldukça uygundur. Son zamanlarda en fazla lisans eğitimi için tercih edilen Ukrayna üniversiteleri ücretleri- fiyatları 2000$ ile 6000$ arasında seçmiş olduğunuz bölüme göre değişmektedir.

Ukrayna’da eğitim ücretleri eğitim diline göre de değişmektedir. Rusça ve İngilizce dilinde eğitim verilmektedir. İngilizce lisans bölüm ücretleri Rusça bölümlere göre biraz daha pahalıdır. Ukrayna üniversitelerinde eğitim görmeyi tercih eden öğrenciler 1 yıl hazırlık eğitimi almaktadır.

Sizde Ukrayna üniversiteleri ücretleri- fiyatları hakkında detaylı olarak bilgi almak istiyorsanız öncelikle Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmalısınız. Hazırlık bölümünü tamamladıktan sonra dilediğiniz bölümü seçerek akademik eğitiminize devam edebilirsiniz. Bölüm tercihinizi bu ülkede yapmanız gerekmedir. Hazırlık bölümü mezunu olanlar Ukrayna üniversiteleri içerisinde anlaşmalı olduğumuz tüm üniversitelere kayıt işlemlerini kolayca yaptırabilirler.

Uygun Maliyetle Eğitim
En eski ve en kaliteli Ukrayna üniversiteleri ücretleri- fiyatları hakkında kapsamlı bilgi edinmek için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Taksim’de merkezi bulunan danışmanlık firmamız uzman kadrosu bölüm seçiminizde de size yardımcı olmaktadır. Alanında profesyonel ve deneyimli akademisyenler eşliğinde moders sınıflarda üniversite de dilediğiniz bölümde okumak için hemen harekete geçin. Haydi hiç zaman kaybetmeyin.

Eğer seçtiğiniz bölümün dilini bilmiyorsanız bunun içinde size özel seçenekler sunuluyor. Ukrayna’da eğlenceli bir şekilde dil öğrenebilirsiniz. Taban puanı şartı aranmaması en güzel şehirlerden birinde dil öğrenecek olmanızın ayrıcalığını yaşayacaksınız.
Gelecekte dolgun maaş almanızı sağlayacak rakiplerinizin önüne geçmenize vesile olacak en iyi bölümler arasından tercihinizi hemen yapmanızı öneriyoruz. Kayıt işleminiz için gerekli belgeleri tamamlamanıza Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarımız yardımcı olacaklardır.

Bölüm lisans tamamlama süreniz boyunca en iyi eğitimi almak istiyorsanız seçiminiz Ukrayna saygın ve prestijli üniversitelerinden yana olmalıdır. Artık hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Taban puanı sorunu nedeniyle kaçırdığınız bölümler yüzünden üzülmenize gerek yok. Hayallerinizi değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Bu konuda en büyük destekçiniz danışmanlık firmamız olacaktır. Hemen müracaat edin hayallerinizi ertelemeyin.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın