Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi

Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi

Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi bilgisayar teknolojileri ve otomasyon gibi birçok alanlarda eğitim sağlamaktadır. Öğrenciler bu alanlarda Avrupa standartlarında bir eğitim almaktadırlar. Kendilerini geleceğe en iyi şekilde hazırlamaktadırlar. Siz de bu üniversitede eğitim alarak kendi geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz.

İletişim hayatın her alanında yer almaktadır. İnsanlar arası haberleşmeyi anlık hale getiren yöntem ve cihazlar daima en popüler araçlar olmaya devam edecektir. İletişim kurabilmek insanın doğasında en önemli kavramdır. Hepimiz gün içerisinde farklı yöntemlerle en hızlı etkileşim için çaba sarf etmekteyiz. Telekomünikasyon alanında da birçok farklı yeniliği yakından takip etmekteyiz.

Dünden bugüne en popüler, en ilgi çekici ve en keyifli meslekler arasında yer alan Telekomünikasyon birçok öğrencinin gözdesidir. Ayrıca geleceği olan ve hiç işsiz bırakmayacak mesleklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle en çok tercih edilen bölümler bu başlık altında toplanmaktadır. Türkiye’de üniversite eğitimi alabilmek için YGS-LYS gibi sınavlarda başarı göstermek ve sıralamalarda en üstlerde yer almak gerekmektedir. Rekabet oranı yüksektir. Öğrenciler istedikleri bölümlerden ziyade kazandıkları bölümlerde eğitim almaktadırlar.

Kimi zaman birinci tercihine girmeyi başaran öğrenciler olmaktadır ancak durum her zaman bu şekilde değildir. Öğrenciler puanlarına göre bölüm belirlemektedir. Belirledikleri bölümlerden de belki de en son tercih ettiklerini kazanmaktadırlar. Bu şekilde de öğrencilerin başarı oranı düşmektedir. Ukrayna bu konuda daha farklı hareket etmektedir. İstediğiniz üniversite ve bölümü seçebilme şansını size tanımaktadır. Herhangi bir sınav şartı aramamaktadır. YGS-LYS-DGS ve hatta ALES dahi gerektirmemektedir. Bu nedenle Ukrayna üniversiteleri seçilmektedirler. Ukrayna Ulusal Telekomünikasyon Akademisi öğrenciler için bu alanda ki en iyi eğitimi sunmaktadır. Üniversitenin erasmus fırsatlarının yanı sıra uluslararası birçok ülkede staj ve geçiş hakları da yer almaktadır.

Ayrıca Önlisans mezunu iseniz DGS sınavına girmeden burada eğitim alabilirsiniz. Önlisans mezunu öğrenciler hazırlıktan sonra 3. Sınıftan başlayarak eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebilirler. Hazırlık eğitimi Rusçadır. Üniversitede eğitim Rusça olarak gerçekleştirilmektedir.

Üniversitemizde eğitim almak isteyen öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim aracılığı ile başvuruda bulunabilirler. Lise ya da Önlisans diploması ile yapılacak başvurular kabul edilmektedir. Öğrenciler bir yıl hazırlık eğitimi almakta ve daha sonra seçtikleri bölümde eğitimlerine devam etmektedirler. Eğitim süresi boyunca ekonomik yıllık harç ücretleri ile okuyabilmektesiniz. Ukrayna Ulusal Telekomünikasyon Akademisi ile daha iyi bir gelecek seni bekliyor. YÖK tarafından tanınan üniversitemiz Europass mavi diploma vermektedir. Öğrencilerimiz bu diploma ile uluslararası birçok ülkede çalışabilmektedirler. Ayrıca eğitim süresince Erasmus, yatay geçiş ve staj olanaklarından da yararlanabilirler. Geleceğin iletişim dünyasında yerini ayırtmak ve daha yüksek yaşam standartları elde edebilmek için Ukrayna Ulusal Telekomünikasyon Akademisi seni bekliyor. . Ukrayna Ulusal Telekomünikasyon Akademisi sayesinde daha iyi bir gelecek senin olacak.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]