Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi her geçen yıl kendini geliştiren, yenileyen bir üniversitedir. Avrupa’da eğitim sıralamasına baktığınız zaman kurumun her geçen gün yükseldiğini ve üst sıralara doğru ilerlediğini sizde farkedebilirsiniz. 1918 yılında kurulmuş olan Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi o tarihten itibaren her geçen gün kendisini geliştirmekte, teknolojiyi takip etmekte ve kendisini yenilemektedir. Sizde yenilikçi ve aktif bir eğitim almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Teknoloji ile geliştirilmiş, az sayıda öğrenci bulunan sınıflarda aktif bir eğitim hayatı sizin dersi daha kolay almanıza ve hocalar ile iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Sizde Bologna sürecinde bulunan Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversiteyi tercih ederek öğrenci odaklı bir eğitim modelinde eğitim hayatınızı tamamlayabilirsiniz. Bu modelde öğrenciler daha aktif rol almakta ve sistem daha çok onlar üzerinde bulunmaktadır. Öğrenciler araştırma yapmakta, projeler hazırlamakta ve bunları geniş topluluklara sunmaktadır. Bu da kişinin daha kolay öğrenmesini, kalıcı olmasını ve kişinin özgüven sahibi olmasını sağlamaktadır. Bu modelle de Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi Avrupa’ da her geçen gün adından daha sık bir şekilde bahsettirmektedir.

Dnepropetrovsk Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını, kayıt işlemlerini Eurostar Yurtdışı Danışmanlık firması sayesinde öğrenebilirsiniz. Firma size Dnepropetrovsk Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sunmakta, orada okuyan öğrenciler ile sizleri görüştürmektedir. Sizde daha kayıt yaptırmadan kurum hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında da kısa sürede karar vermeniz gerekmektedir. Çünkü sınırlı sayıda kontenjan olduğu ve talepte çok olduğu için kontenjanlar dolmadan kaydınızı gerçekleştirmelisiniz.

Kayır işlemlerini de Eurostar Danışmanlık firması sizin adınıza gerçekleştirmekte, ödeme planınızı hazırlamaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey ise karar vermek olacaktır. Sonraki tüm aşamaları firma halletmektedir. Hatta kayıt olduktan sonra, tüm Dnepropetrovsk Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi hayatınızda da her daim yanınızda olmakta, tüm sorunlarınızı çözmede yardım etmektedir. Sizde kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız aradığınız imkanlar tam karşınızdadır.

Kurumu araştırdığınız zaman size 3 dilde eğitim alma fırsatı sunmaktadır. sizde Rusça, İngilizce ve Ukraynaca dillerinden bir tanesini ileri düzeyde biliyorsanız direk olarak bölüme geçerek eğitiminize 1. Sınıftan başlayabilirsiniz. Ancak dil bilginiz yeterli değilse 1 yıl hazırlık eğitimi alarak dil bilginizi geliştirdikten sonra bölüme geçiş yapabilirsiniz. Bu da mezun olurken yabancı dil bilerek mezun olmanız ve sizi rakiplerinizin önüne taşıması anlamına gelmektedir. Ayrıca mezun olurken alacağınız diploma birçok ülkede denkliği olduğu için size farklı ülkelerde çalışma imkanı sunmaktadır.

Eğitim hayatınızı sınavlara bağlamak, istemediğiniz bölümü kazandığınız için sevmediğiniz bir mesleğe sahip olmak istemiyorsanız Ukrayna size sınavsız bir şekilde dilediğiniz bölümü okuma ve kaliteli eğitim alma şansı sunmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey size kararınızı vermek ve kayıt yaptırmak olacaktır. Sizde zaman kaybetmeyin ve bir an önce kazananlar arasındaki yerinizi alın.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]