Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesi

Üniversite tercihlerinden her zaman en üst sıralarda yer alan hukuk fakültesini kazanmak oldukça zordur. Pek çok öğrencinin hayali olan bu bölüm kaliteli bir eğitimi de gerektirir. Hem kaliteli eğitim veren bir üniversiteye gitmek hem de zorlu sınav şartlarını geçebilme sorunsalı öğrenciler için kâbus haline gelmiştir. Sizleri tüm bu sıkıntılardan kurtarmak için Ukrayna üniversiteleri hukuk fakültesi konusunda bilgilendirmek istiyoruz.

Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesi sizlere sınavsız şart bir eğitim imkânı sunuyor. Hayallerinizdeki hukuk eğitimi için hiçbir sınava tabi olmadan sadece lise diplomanızla başvurabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarla yurtdışında okuma avantajlarıyla.
Ukrayna üniversiteleri Avrupa birliği eğitim kriteri olan Bologna anlaşmasına tabidir.

Bu anlaşma hükümleri gereği Avrupa standartlarında bir eğitimi alma fırsatını kaçırmayın. Hukuk gibi önemli bir mesleği ezberci metotlarla değil mesleğin gerektirdiği uygulamalı metotlarla öğrenin. Üstelik Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesinden mezun olduğunuzda Avrupa’da 1. Sınıf kalite diploma kabul edilen Europass mavi diplomanın sahip olacaksınız. Türkiye’de de geçerli bu diploma ile avukatlık, hâkim veya savcılık mesleklerinden birini icra etme şansını elde edeceksiniz.

Ukrayna’da eğitim ücretleri son derece uygundur. Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesi yıllık harç ücretleri 2000 dolar ile 4000 dolar arasında değişmektedir. Diğer yurtdışı eğitim okullarına göre oldukça düşük olan bu ücretler sayesinde rahatlıkla okuma imkânına sahip olabileceksiniz. Dilerseniz öğrenim süreniz boyunca kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli kredi burslarından da faydalanabileceksiniz.

Ukrayna’da Yaşam
Ukrayna tarih ve doğal güzellikleriyle ünlü bir ülkedir. Turistlerin bolca tercih ettiği bu ülkeyi öğrenciyken keşfetmenin ayrıcalığını yaşayın. Eğitiminizden artakalan vakitlerinizde bolca gezebileceksiniz. Ukrayna’nın son derece canlı olan yaşamında yıllar sonra bile keyifli olarak hatırlayacağınız bir öğrencilik sizleri bekliyor. Vize almanın diğer ülkelere göre daha kolay olduğu ülkede öğrencilik hayatınıza derhal başlayabilirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesi ülkenin her şehrinde bulunmaktadır. Kiev, Harkov, Donetsk, Luganks, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Frankivsk, Herson gibi birbirinden güzel şehirlerde okuma imkânını kaçırmayın. Şehirlerin ismini taşıyan devlet üniversiteleri veya özel üniversitelerin hukuk fakültesinde Rusça dilinde eğitim verilmektedir.

Ukrayna üniversitelerinden birinde okurken hukuk gibi saygın bir mesleği mesleğin gerektirdiği özenle öğrenecek geleceğin saygın adalet dağıtıcıları arasında yerinizi alacaksınız. Hayallerinizden maddi imkânsızlıklar ya da sınav şartları yüzünden vazgeçmeyin. Derhal bir Eurostar şubesine gelin sizleri en uygun ücretlerle en kaliteli eğitim imkânına yönlendirmelerine izin verin. Acele edin bu uygun şartlardaki eğitimin kontenjanları dolmadan sizler de yerinizi alın.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın