Ukraynada Eğitim Eurostar

Ukraynada Eğitim Eurostar ; Yurtdışı eğitiminde kalitenin adresi Ukrayna üniversitelerinden bihaber misiniz? Öyleyse sizlere güzel bir haberimiz var. Ukrayna’da eğitim Eurostar farkıyla artık çok kolay. Ukrayna üniversitelerine sınav engellerine tabi olmadan sadece lise diplomanızla başvurabileceksiniz. Üstelik çok uygun fiyatlı bir öğrenim sizleri bekliyor.

Ukrayna’da öğrenci olmak oldukça keyifli olacak. Tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü ülkeyi öğrenciyken keşfetmenin keyfini çıkaracaksınız. Ukrayna halkının samimi, sıcakkanlı tavrıyla ülkenizdeki gibi rahat bir öğrencilik hayatı sizleri bekliyor. Hiçbir sınav engeline tabi olmadan uygun fiyatlı bir üniversite eğitimini Ukrayna’da eğitim Eurostar farkıyla yaşayın.

Ukrayna’da Eğitim Standartları

Ukrayna eğitim standartları Avrupa standartlarına uygundur. Bologna anlaşması kriterlerini kabul etmiş ülkede modern eğitim sistemleri uygulanmaktadır. Tercih ettiğiniz mesleğin uygulamalı eğitimlerini dilerseniz staj yapma imkânlarıyla öğreneceksiniz. Avrupa standartlarında göreceğinizi üniversite eğitiminizin sonunda verilecek Avrupa’nın 1. Sınıf kalitede diplomasına sahip olma fırsatını kaçırmayın. Türkiye’de de geçerli olacak olan bu diploma ile mesleğinize kolaylıkla başlayabileceksiniz.

Ukrayna’da eğitim ücretleri diğer ülkelere kıyasla oldukça düşüktür. Yıllık harç ücretlerinin 2000 dolardan başladığı ülkede ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora programlarından birini okuyabileceksiniz. Dilerseniz kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli burslarından da faydalanabileceksiniz. Günlük yaşam şartlarının da düşük olduğu ülkede ailenize fazla yük olmadan küçük bir bütçeyle okuma imkânları sizleri bekliyor.

Ukrayna’da eğitim görürken belki de en büyük fırsat dil öğrenme fırsatı olacaktır. Üniversite eğitiminizde Ukraynaca, Rusça veya İngilizce dillerinden birini tercih edebilirsiniz. Bir yıllık hazırlık sınıfı ile bu dilde eğitim görebilecek seviyeye geleceksiniz. Günlük yaşamda da Ukraynaca ve İngilizce kullanarak hiçbir kursta öğrenemeyeceğiniz kadar hızlı bir şekilde yabancı dil öğrenebileceksiniz. Eurostarın sizlere sunmuş olduğu dil okulu fırsatlarına göz atıp dilediğinizi birini seçme şansına sahipsiniz. Ukrayna’da üç tane yabancı dil öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ukrayna’da vize almak diğer ülkelere kıyasla çok daha kolaydır. Dolayısıyla zaman kaybetmeden kolaylıkla öğrencilik hayatınıza başlayabileceksiniz. Ukrayna üniversitelerine kayıt, vize alma işlemleri, öğrenim süresince kalabileceğiniz ev veya yurt seçenekleri gibi sorunları Eurostar sizler için halledecektir. Size sadece lise diplomanızla Eurostar şubelerine başvurmak kalıyor. Dilerseniz ülkeye ilk gittiğinizde Eurostarın karşılama hizmetlerinden faydalanacak, hiç zorluk çekmeden yeni hayatınıza adım atacaksınız.

Ukrayna’da eğitim Eurostar fırsatlarından faydalanarak kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız acele edin. Sınırlı sayıdaki kontenjandan erken kayıt indirimleri ile faydalanın. Geleceğinizi emin ellere teslim ederek hayat boyu başarılı bir meslek sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın