Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Yurtdışında eğitim alan öğrencilerin sayısı her geçen gün hızla artıyor. Üniversitelerin sunduğu olanaklar ve kaliteli eğitim fırsatları, dil öğrenme avantajı sayesinde yurtdışı eğitimler önem kazanıyor. Günümüzde aynı fakülteden mezun, iş piyasasında birbirine rakip olan binlerce kişi mevcuttur. Bu binlerce kişi arasından sıyrılmak ve en iyi işlerin başında yer almak için sıradanlığın dışına çıkmak gerekmektedir. Gemi mühendisi, uzak yol gemi kaptanı olmak isteyen, deniz taşımacılığını öğrenmek isteyen herkes için en uygun üniversitedir.

Eğitim 4 yıl sürmektedir. 12 aylıkta bir staj mevcuttur. Uluslararası standartlarda eğitim alınmaktadır. Diploma ve sertifikaları Avrupa’da geçerlidir. Öğrenciler uygulama ağırlıklı eğitim almaktadırlar. Tecrübe ve bilgi konusunda oldukça donanımlı bir şekilde mezun olmakta, açıldıkları mavi denizlerde en başarılı şekilde kaptanlık yapmaktadırlar. Deniz tutkusunu içinde taşıyan herkes burada eğitim alabilmektedir.

YGS-LYS gibi sınav şartları olmadan öğrenciler Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi eğitimi alabilmektedirler. Siz de uçsuz bucaksız denizlerde özgürce yol almak istiyorsanız burada eğitim alabilirsiniz. Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi dünyanın birçok ülkesinden öğrenciler tarafından tercih edilen köklü bir üniversitedir. Yabancı dilde eğitim vererek; uluslararası kara sularında yaşanabilecek dil sorunlarından sizi uzaklaştırır. Uluslararası akreditasyon mevcuttur.

Türkiye’de de öğrenciler çalışabilmektedirler. Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi ülkemizde YÖK tarafından tanınmaktadır. Lise diplomanız ile üniversiteye kayıt yaptırabilirsiniz. Kaliteli bir eğitim almak isteyenler için en doğru adres olan üniversitemizde geleceğinizi inşa edeceksiniz. Hayallerinizi ertelemeyin. Düşük harç ücretleri, yüksek kalitede eğitim için hemen kayıt yaptırın.

Hem uluslararası diploma ve sertifikalara sahip olacak hem de uluslararası bir çevre edinmenin avantajını yaşayacaksınız. Avrupa ülkelerinde erasmus olanağından da faydalanabileceksiniz. Ayrıca dileyen öğrenciler Avrupa ülkelerine yatay geçişte yapabileceklerdir. Ülke yaşam koşulları açısından da son derece ekonomiktir. Bu nedenle öğrenciler Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi eğitimlerini alırken bütçe sıkıntıları yaşamamaktadırlar. Birçok ülkeye göre oldukça düşük aylık giderle ve üniversite harç ücretleri ile okumaktadırlar. Bu nedenle özellikle Türkiye’den öğrencilerimizin gözdesi olmuş üniversitelerdir. Öğrencilerimiz Ukrayna’da hem keyifli hem de düşük bütçeli uluslararası bir eğitim almaktadırlar.

Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak bizler Ukrayna üniversiteleri ile ilgili tüm sorularınızı en ince detayına kadar cevaplamaktayız. Ayrıca okul kabullerinizi de sağlamaktayız. Tek yapmanız gereken lise diplomanız ile bize başvurmak.

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi üniversite kaydınızı gerçekleştiriyor ve sizi daha iyi bir geleceğe doğru uzman desteği ile yola çıkartıyoruz. Siz de bizimle birlikte hareket edebilir hayallerinize doğru yol alabilirsiniz. İster kaptan ister mühendis olun mavi denizlerin eşsiz güzelliğinde kaybolabilir; mesleğiniz sayesinde de dünyayı dolaşma, her limanda anılar biriktirme şansına sahip olabilirsiniz. Hemen bize gelin ve Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi kayıt işlemlerinizi bugünden gerçekleştirin. Denizcilik Fakültesi hayallerinize Eurostar Yurtdışı Eğitim ile kavuşmanın keyfini çıkartın.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]