Ukraynada Eğitim Danışmanlığı Ve Rehberliği

Ukraynada Eğitim ; Yıllarca üniversite sınavları için çalışıp didindiniz şimdi ise en zor kısma tercih aşamasına geldiniz: Belki de sınavlardan daha zor olan bu aşamada doğru tercih yapmanız son derece önemli. Vereceğiniz yanlış bir karar tüm hayatınızı etkileyecek belki de pişmanlığa sürükleyecek. Bu zorlu süreçte sizleri Ukrayna’da Eğitim Danışmanlığı Ve Rehberliği yapan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerine bekliyoruz.

Ukrayna’da eğitim görmek artık çok kolay. Üniversite eğitimlerinin tartışılmaz kalitesi yanı sıra oldukça düşük bütçelerle bir eğitim vadediyor. Yıllık harç ücretlerinin 2000 dolardan başladığı Ukrayna’da eğitim görmek oldukça ucuz. Kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli kredi bursundan da faydalanabileceğiniz ülkede eğitim görmek için Ukrayna’da Eğitim Danışmanlığı Ve Rehberliği ofislerine gelmeniz yeterli.

Ukrayna’da Yaşam Standartları

Ukrayna yaşam koşulları bakımında oldukça güzel bir ülkedir. Samimi, yardımsever, sıcakkanlı halkı nedeniyle öğrenciler kendilerini ülkelerinde gibi hissedecekler. Ukrayna tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü bir ülkedir. Bu güzellikleri öğrenciyken keşfetme imkânına sahip olabilirsiniz. Üstelik Ukrayna’da Eğitim Danışmanlığı Ve Rehberliği sağlayan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerine gelerek ülke hakkımda tüm detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz.

Ukrayna Avrupa birliği eğitim standarttı olan Bologna anlaşmasına tabidir. Bologna anlaşması hükümleri gereği Ukrayna üniversiteleri ezberci biri eğitim sistemi yerine mesleki becerilere dayalı bir eğitim anlayışını benimsemiştir. Ukrayna üniversitelerinden mezun olduğunuzda Avrupa’da 1. Sınıf kalite kabul edilen europass mavi diplomaya sahip olacaksınız. Europass mavi diploma Türkiye’de de geçerliliği olan bir diplomadır.

Ukrayna üniversitelerinde öğreniminizi Rusça, Ukraynaca veya İngilizce dillerinden biri ile göreceksiniz. 1 yıllık hazırlık sınıfı ile eğitim göreceğiniz dili öğrenecek yabancı dil probleminizi halledeceksiniz. Günümü artan rekabet koşullarında iyi bir meslek sahibi olmanın kurallarından biri yabancı dilbilgisidir. Yabancı dil bilgisi seviyenizi Ukrayna’da istediğiniz kadar geliştirebileceksiniz.

Ukrayna için vize almak diğer ülkelere kıyasla oldukça kolaydır. Bu sayede öğrenciliğinize direk başlayabileceksiniz. Ukrayna hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevabını Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerinde bulabilirsiniz. Eurostarın deneyim ve uzman çalışanları yardımıyla okuyacağınız bölüme ve Ukrayna üniversitesine birlikte karar verebilirsiniz. Üniversite kayıt işlemlerinizden, vize işlemleriniz, öğrenim süresince kalacağınız yurt veya ev bilgilerine kadar Eurostar güvencesine teslim edebilirsiniz.

Hedefinizdeki üniversite eğitiminden kazanamadım diye vazgeçmenize gerek yok. Ukraynada Eğitim Danışmanlığı Ve Rehberliği yapan Eurostar aracılığıyla sizlere uygun fiyatlı ve sınavsız bir eğitim vadediyoruz. Ukrayna üniversitelerine gelin geleceğinizi emin ellere teslim edin. Ukrayna üniversiteleri sizlere muhteşem bir geleceğin kapılarını açıyor.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın