Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Akademisi

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi Türk öğrencileri geleceğe taşıyor. Hepimiz artık dünya insanıyız. Farklı ülkelerde farklı deneyimler kazanmak ve bu deneyimleri yoğurup Türkiye’de çok daha göz alıcı başarılara imza atmak bizler için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Öğrencilerimiz bu nedenle yurtdışında ki köklü üniversiteleri tercih etmektedir. Özellikle mühendislik ve mimarlık alanında farklı ülkelerde eğitim almak avantaj sağlamaktadır. Günümüzde sınırlar, duvarlar kalkmıştır. Bu sebeple öğrenciler yurtdışında eğitim alabilmekte ve orada ki kültürü, bilgiyi daha sonra ülkemize rahatlıkla taşıyabilmektedirler.

Ukrayna öğrencilerimizin en çok tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Yıllık öğrenci harç ücretlerinin uygun olması ve ülkenin Türkiye’ye yakın olmasın sebebiyle öğrencilerimizi cezbetmektedir. Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi öğrencisi olabilmek için herhangi bir sınav şartı gerekmemektedir. YGS-LYS, ALES, DGS gibi sınav şartları aranmamaktadır. Öğrencilerimiz bu birbirinden kaliteli üniversitelerde Ukrayna’nın en güzel şehri olan odessa’da eğitim alabilmektedirler. Eğitim kalitesi açısından köklü bir geçmişe sahip olan üniversite oldukça popülerdir. Öğrenciler hem teorik hem uygulamalı eğitimler sayesinde tam donanımlı olarak mezun olmaktadırlar. Öğrencilerimiz burada uluslararası akreditasyona sahip üniversitemizde okumaktadır.

Staj ve Erasmus olanakları mevcuttur. Üniversitemizden mezun olduktan sonra Lizbon anlaşması çerçevesinde mavi diploma veren tüm ülkelerde çalışabilmektedirler. Ayrıca eğitim sürecinde bu üniversitelere yatay geçişlerini de gerçekleştirmektedirler. Öğrencilerimiz oldukça uygun yıllık harç ücretleri ile burada eğitim alabilmektedirler. Aile bütçesini sarsmadan yurtdışında üniversite okuyabilmektedirler. Ülkede öğrencinin aylık masraflarına baktığımızda ortalama 350 USD olduğunu görmekteyiz. Konaklama, yeme içme, cep harçlığı dahil olan bu rakam sayesinde rahatça geçimlerini sağlayabilmektedirler.

Aileler de eğitim sürecinde zorlanmadan çocuklarına destek olabilmektedirler. Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi ile hayallerine kavuşmaya hazır ol ve hemen bizimle iletişime geç. Eurostar Yurtdışı Eğitim Ukrayna üniversiteleri yetkili kayıt ofisidir. Tüm üniversitelere sizi kayıt edebilir ve okul kabulünüzü alabilir. Ayrıca ülkede ki oturum işlemleriniz dahil tüm detayları sizin adınıza gerçekleştirir.

Siz sadece bavulunuzu hazırlar ve ülkeye gidersiniz. Tüm formaliteler tamamlanmış; tercihlerinize uygun şekilde kalacağınız yer hazırlanmıştır. Ülke ile ilgili havaalanında karşılanmanızdan sonra kısa bir oryantasyon eğitimi de verilmektedir. Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi gezdirilmekte ve şehir gezisine dahil edilmektedir. Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi okumak isteyen herkesi kayıtlar ile ilgili detaylı bilgi almak üzere ofisimize bekliyoruz. Sizlere yepyeni bir gelecek sunacak olmanın heyecanıyla çalışmakta ve daima en iyiyi, en kaliteliyi, size ve bütçenize en uygun eğitimi önermekteyiz.

Ukrayna’da eğitimin tek adresi olan bizlere gelerek; geleceğiniz ile ilgili doğru planlamayı gerçekleştirebilir; hedefleriniz doğrultusunda bir eğitim alabilirsiniz. YÖK tarafından tanınan bu üniversitelerde okuyarak hem Türkiye’de hem dünyanın birçok ülkesinde çalışma şansına sahip olabilirsiniz. Ukrayna üniversiteleri sizleri bekliyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]