M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi

M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi ‘nde iyi bir tıp eğitimi görmek için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde kalitli bir şekilde eğitim sürecine tabii tutulacaksınız. Yapacağınız çalışmalarda iyi bir lisasn eğitimi sizi bekliyor olacaktır…

M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek isterseniz Rusça, İngilizce ya da Ukrynaca dillerinden en az bir tanesine iyi bir aksana sahip şekilde bilginiz var ise doğrudan M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz lisans eğitimi bölümünün ilgili sınıfına yerleştirileceksiniz. Fakat Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce bilgisine sahip değilseniz bir yıl sürecek olan hazırlık sınıfı sizi bekliyor olacaktır. Bu sınıfta alanında uzman kişiler tarafından dil eğitimi verilecektir. yapılacak olan bu çalışmalar eşliğinde dilerseniz M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir hekim olma imkanına sahip olabileceksiniz.

Çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir dünyada iyi bir yaşam sürmek isterseniz, temiz bir iş hayatınız olsun isterseniz ya da iyi bir gelir düzeyine sahip bir şekilde yaşamınızı sürdürmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan elde edeceğiniz diplomalar ile beraber Euro star yurt dışı eğitim merkezine gelebilirsiniz ya da 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeler ile beraber kaliteli bir şekilde hızlı bir süreç içinde çalışmalarınız sürdürme imkanına sahip olacaksınız. M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi bünyesinde sekiz farklı fakülteyi barındırmaktadır. Yaklaşık olarak 4200 öğrencisi bulunan M.Gorkiy Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi 971 kişilik eğitmen kadrosu ile beraber alanında çok iyi dev bir kadroya sahip olması ile bilinmektedir. 971 eğitmenin 147 tanesi eğitmenliğin son kademesi olan profesörlük unvanını almış kişilerden oluşmaktadır.

Ukrayna’nın M.Gorkiy Donetsk Tıp Üniversitesi 22 Mart 2004 tarih ve 148 no’lu Ukrayna Sağlık Bakanlığı Emri’ne göre, DNMU, Ukrayna’daki Bologna Süreci Bölgesel Merkezi’nin temel birimi seçilmiştir. 2005/2006 yılında DSMU öğrencilerini Bologna Anlaşması’na uygun bir şekilde kredi-modül sistemini kullanarak eğitmeye başlamıştır. Sizlerde dilerseniz doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayarak konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilere ulaşabilirsiniz. Kamp üst düzeyindeki labaravatuarlar ve tam donanımlı teçhizatlarla modern araştırmalar yapılabilmektedir. Üniversitenin çalışanlarını inceleyecek olursak yurt içi ve yurt dışından farklı etnik yapıdan insanlar oluşturmaktadır. Eğitim öğretim faaliyetlerinde, idari yönetimde ve gerekli tüm faaliyetlerinde kalite yönetim ilkesi doğrultusunda çalışmaktadır.

M.Gorkiy Donetsk Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz sadece lise ya da lise dengi bir diplomaya sahip olmalısınız. Bunun dışında konu ile ilgili olarak detaylı bir bilgi almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak bu alanda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeye sahip uzman ekibimiz tarafından konu ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. M.Gorkiy Donetsk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim almak isterseniz doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi adresi olan İstiklal Caddesi, Mavi Han Kat 5 No 49’den bize ulaşabilirsiniz. Ofisimiz Taksim / İstanbul’da yer alıyor. Ayrıca Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi’ne 0544 413 05 76 numaralı telefondan ya da 0507 335 12 48 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.

Sizde bütün dünyada uygulanmakta olan bu kaliteli eğitim sistemini yıllardan beri uygulayan M.Gorkiy Donetsk Tıp Üniversitesi dahilidne bologna eğitim sistemi ile beraber iyi bir tıp eğitimi alarak çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir yaşam statüsünde çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kendi polikliniğinizi açar dilerseniz sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda görev alabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]