Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı

Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı Gemi kaptanlığı en çok güzel hem de çok önemli bir bölümdür. Gemi kaptanlığı bölümü okumak isteyen öğrenciler kaliteli bir üniversite seçimi yapması oldukça önemli. Ukrayna gemi kaptanlığı bölümünde okumak isteyen öğrenciler için oldukça ideal bir ülke. Gemi kaptanlığı bölümü Ukrayna’da sadece Odessa Denizcilik Akademisinde bulunuyor.

Odessa Denizcilik Akademisi dünya çapında bilinen başarılı bir denizcilik eğitimi veren ve herkes tarafından bilinen bir akademidir. Bu sebeple iyi bir gemi kaptanlığı eğitiminin doğru adresi Odessa Denizcilik Akademisi olacaktır. Odessa Denizcilik Akademisi öğrencileri çok geniş bir coğrafyayı kapsamaktadır. Farklı ülkelerden binlerce öğrenci denizcilik eğitimi alabilmek için Odessa Denizcilik Akademisini tercih etmiştir.

Ukrayna Üniversiteleri gemi kaptanlığı öğrencileri sadece pratik bilgileri öğrenmekle kalmıyor, uygulama yaparak kendini daha da geliştirme imkanına sahip oluyor. Ukrayna Üniversiteleri gemi kaptanlığı bölümünde öğrenciler 1 yıl hazırlık eğitimi alıyor. Hazırlık dil eğitimi kapsamında Rusça dili eğitimi veriliyor.
Eğitim dili Rusça olan Ukrayna Odessa Denizcilik Akademisi’nde 4 yıl boyunca öğrenciler lisans eğitimi görüyor.

Lisans eğitimini başarıyla tamamlayan öğrenciler 12 ay boyunca gemi stajı yaparak uygulamalı denizcilik eğitimi alıyor. Gemi stajı sürecinden sonra öğrenciler mezun olma imkanına sahip oluyor.

UKRAYNA’DA GEMİ KAPTANLIĞI EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI
Ukrayna Üniversiteleri öğrencilere sağladığı avantajlar nedeniyle oldukça popüler olan eğitim kurumlarından biridir. Gemi kaptanlığı bölümü okumak isteyen öğrenciler uzun yıllardan beri denizcilik üzerine eğitim veren Odessa Denizcilik Akademisini tercih ediyor. Çok sayıda donanma yetiştiren Odessa Denizcilik Akademisi denizcilik eğitimi konusunda çok profesyoneldir.

Ukrayna Üniversiteleri gemi kaptanlığı eğitimi almak isteyen öğrenciler maliyetlerden dolayı büyük bir tedirginlik yaşamaktadır. Ancak Ukrayna’da üniversite okumanın maliyeti sanıldığı gibi yüksek değildir. Ukrayna’da üniversite eğitimi maliyetleri kadar sosyal yaşam maliyetleri de çok düşüktür.

Ukrayna’da cazip fiyatlarla gemi kaptanlığı eğitimi alan öğrenciler ileride kariyer sahibi olarak büyük paralar kazanabiliyor. Üstelik gemilerin yanı sıra büyük denizcilik firmalarında yönetici olarak iş sahibi de olabilirsiniz. Avrupa standartlarında verilen denizcilik eğitimi nedeniyle tüm Avrupa ülkelerinde kolaylıkla iş bulma imkanına sahip olabilirsiniz.

gemi kaptanlığı eğitimi almaya karar veren öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasının yolunu tutuyor. Çok sayıda öğrenciye destek olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ukrayna Üniversiteleri gemi kaptanlığı bölümünde eğitim alacak öğrencilere hem kaliteli bir eğitim hayatı hem de son derece sosyal aktivitelerle dolu, heyecanlı bir üniversite hayatı sunuyor.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın