Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık

Eczacılık bölümü yıllardır hayalinizi mi süslüyor? Ancak zorlu sınav engellerini aşamayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Böyle prestijli mesleğe kavuşmak için birçok sınav engelini aşmak zorundasınız fakat yükse puanlara rağmen yerleşemiyor musunuz? Artık dert etmeyin. Çünkü Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık fakültesine sınavsız şartsız girme imkânına sahipsiniz.

Yurtdışı eğitiminde bir numaralı kuruluş olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı farkıyla artık Ukrayna’da eğitim görmek son derece kolay. Eczacılık gibi saygınlığını hiçbir zaman yitirmeyecek bir mesleğe sınavsız girme fırsatını kaçırmayın. Eurostar ofislerine gelin kayıt işlemlerinden, vize işlemlerinize, öğrenim süresince kalacağınız ev veya yurtlara kadar tüm bilgileri öğrenin. Dilerseniz ülkeye ilk gittiğinizde Eurostar tarafından karşılanabilir, zorluk çekmeden öğreniminize başlayabilirsiniz.

Ukrayna’da Eğitim Standartları
Ukrayna Üniversiteleri Avrupa birliği eğitim kriteri olan Bologna anlaşmasına tabidir. Bu anlaşma hükümleri gereğince ezberci bir eğitim sistemi yerine mesleki becerilere dayanan bir eğitim anlayışına sahip ülkede öğrenci olma fırsatını kaçırmayın. Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık fakültesinden mezun olduğunuzda Avrupa’da 1. Sınıf kalitede kabul edilen Europass mavi diplomaya sahip olma imkânına sahipsiniz. Türkiye’de de geçerliliği olan bu diploma ile mesleğinizi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık bölümü ülkenin Kiev, Harkov, Donetsk, Luganks, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Frankivsk, Herson gibi şehirlerinde bulunmaktadır. Ülkenin bu en güzel şehirlerinde Tıp Üniversitesi veya Sağlık Bilimleri adındaki eğitim kurumlarında eğitim görebileceksiniz. Avrupa standartlarında kaliteli eğitime başlamak için Eurostar bürolarına gelmeniz yeterli.

Ukrayna’da üniversite okumak diğer ülkelere kıyasla çok daha uygun fiyatlarla mümkün olabilmektedir. Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık bölümü yıllık harç ücretleri 2500 dolar ile 6000 dolar arasında değişmektedir. Günlük yaşam ücretlerinin de oldukça makul olduğu ülkede öğrencilik hayatı için çok büyük bir bütçeye sahip olmanıza gerek yok. Dilerseniz öğrenim süreniz boyunca kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli kredi burslarında da faydalanabileceksiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık bölümü eğitimi Rusça dilinde verilmektedir. 1 yıllık hazırlık eğitimi ile sizlere eğitiminiz için gerekli Rusça eğitimi de verilecektir. Günlük hayatta da Ukraynaca ve İngilizce konuşabileceğiniz ülkede iyi bir meslek için en temel şart olan yabancı dil sorununuzu kolaylıkla çözebileceksiniz. Hiçbir kursta bu kadar kısa sürede üç yabancı dil birden öğrenme imkânına sahip olamayacaksınız.

Hayallerinizdeki eczacılık bölümünü sınav engelleri ya da maddi imkânsızlıklar nedeniyle ertelemeyin. Eurostar’ın profesyonel kadrosu ile Avrupa standartlarında şahane bir eğitime kavuşun. Tek yapmanız gereken lise diplomanızla Eurostar bürolarına gelmek. Acele edin.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın