Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi; Günümüzün en çok tercih edilen meslekleri arasında yer alan mimarlık ve inşaat mühendisliği bölümlerinde sınav şartsız okumaya hazır mısınız? Siz de ygs-lys-dgs sınavlarına girmeden üniversitemizde eğitim alabilir ve hayallerinizde ki eğitimi gerçekleştirebilirsiniz. Hayallerimiz hedeflerimizi oluşturur. Daha küçük yaşta birçoğumuz eğitim almak istediğimiz mesleği önceden seçeriz. Ancak kontenjan azlığı, sınav stresi, genç nüfus fazlası derken birçoğumuz gerçekten istediğimiz bölümde eğitim alma şansını kaçırabilmekteyiz. Bu sebeple öğrenciler Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Ukrayna’da eğitim almayı tercih etmektedirler.

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Ukrayna’nın en eski üniversiteleri arasında yer almaktadır. Eğitim dili Rusçadır. Yıllık harç ücretleri açısından da değerlendirildiğinde birçok ülkenin altında fiyatlara sahiptir. Bu nedenle öğrenciler ve aileleri öğrencileri yurtdışında okuturken zorlanmazlar. Makul fiyatlarda aylık giderleri olan öğrenciler Ukrayna’nın ekonomik yaşam standartları sayesinde de rahat bir öğrencilik geçirmektedirler. Ayda ortalama 350$ gibi bir rakama rahatlıkla geçimlerini sağlayabilmektedirler.

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi gençlerimizi hayallerinde ki eğitime kavuşturuyor. 1930 yılında kurulmuş üniversitede eğitim alarak kendi alanında en iyiler arasında yer alacaktır. Uygulama, erasmus ve staj olanakları ile dikkatleri çeken üniversite aynı zamanda uluslararası akreditasyona da sahiptir. Öğrencilerimiz bu akreditasyon sayesinde diğer ülkelere yatay geçiş yapabilirler.

Mezun olduklarında aldıkları Europass mavi diploma sayesinde ise Avrupa ülkelerinde çalışma fırsatı elde edebilirler. Bu nedenle hem öğrenciler hem de aileler yurtdışı eğitimi tercih etmektedirler. Geleceğin kentlerini tasarlamak ve inşa etmek isteyen her öğrenci Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi bölümlerinde mutlaka eğitim almalı ve geleceğe burada en iyi şekilde hazırlanmalıdırlar. Sahip olmak istediğin prestijli hayat burada seni bekliyor.

Tek yapman gereken Eurostar Yurtdışı eğitim ile irtibata geçmek ve Ukrayna’nın bu köklü üniversitesinde eğitim almak istediğini bize bildirmek. Eurostar Yurtdışı eğitim yılların deneyimi ile hareket etmekte ve sizi en sorunsuz şekilde yurtdışı öğrencisi yapmaya çalışmaktadır. Ukrayna hem birbirinden güzel şehirleri hem de kültürel ve doğal güzellikleri ile dikkatimizi çekmektedir. Siz de bu güzel ülkede hem hayatın tadını çıkartabilecek hem de eğitim alabileceksiniz.

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile sen de hayallerine hemen kavuş. Öğrenci odaklı bir eğitim ile tanış. Üniversiteden geleceğe daha sağlam adımlar ile yürüme şansını yakala. Aktif, girişimci, araştırmayı ve keşfetmeyi, dünyayı yeniden tasarlamayı seven öğrenciler arasında ki yerini hemen al. Yenilikçi, kendini daima geliştiren, mesleğine saygılı bireyler yetiştiren bir üniversite olmak varlığını devam ettirmektedir. YÖK tarafından tanınmaktadır. Böylece öğrenciler Türkiye’de de diplomalarını kullanabilir hale gelmektedirler. Siz de hemen lise ya da Önlisans diplomanız ile Eurostar’a başvurun ve Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi öğrencisi olmanın keyfini yaşayın.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]