İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

Bologna eğitim sistemi ile beraber yurt dışında kaliteli bir tıp eğitimi alarak geleceğiniz için yatırım yapmak kesinlikle mantıklı olacaktır. Üstelik üniversite sınav stresini yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezine gelerek konu ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmada sizden ne gibi belgeler isteneceği detaylı bir şekidle anlatılacaktır.

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefon numarası olan 0212 244 66 00 numaralı hattından alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımız size bu alanda en hızlı ve en gerçekçi çözümleri sunacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber bologna eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir tıp eğitimi sizi bekliyor olacaktır. Yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir eğitim sürecine tabii tutularak araştırmacı bir kişilik kazancaksınız.

Bunun yanı sıra yapacağınız bilimsel araştırmalar ile beraber ekip çalışması, projelendirme ve uygulama çalışmalarının yanı sıra sunum çalışmaları ile beraber ileriye yönelik bir takım hazırlıklara üniversite döneminde başlayacaksınız.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alarak geleceğiniz için çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal yaşam statülerinde iyi, rahat bir yaşam hazırlamak için ya da saygın bir çevrede aranan bir doktor olmak için ya da iyi bir diş hekimi, iyi bir pediatrist ya da eczacı olmak için öncelikle Ukrayna’da yer alan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmeye hazırsanız üniversitemizi tanıtmaya geçebiliriz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde bir çok ülkeden gelmiş olan yabancı öğrenciler ve Ukrayna’nın yerlisi olan bir çok öğrenci bir arada tıp eğitimi görmektedir. Ukraynayı biliyoruz ki ülkemizin Karadeniz tarafından komşusudur. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın Güney Batı kesimlerinde yer almaktadır. Bu alanda kaliteli bir tıp eğitimi vermekte olan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en prestijli tıp eğitimi veren köklü kuruluşlarından biri olarak bilinmektedir.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olmak üzere bu üç dildenden bir tanesini öğrencilerin yapacakları tercihler doğrultusunda uygulanacak olduğunu belirtmizde fayda olacaktır. Bu alanda yapılacak lisans eğitmi çalışmalarında öğrenciler için gerekli olan şey bu üç dilden en az birini ileri derecede akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilmeleri istenmektedir. Eğer bu üç dilden birini bilmiyorsanız sizi bir yıl sürecek olan bir hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır.

Hazırlık eğitimi süresince kaliteli bir şekilde yabancı dil eğitimi verilecek ve ects kredi sistemi ile beraber bologna eğitim sistemi uygulanmakta olan bu hazırlık eğitimi süresince başarılı olduğunuz takdirde lisans eğitimi almak için bir üst sınıfa geçeceksiniz. Yılda iki kez öğretim görevlisi tarafından kullanılmakta olan kanaat notu sistemi dahilinde lisans eğitimi süreciniz başlayacaktır.

Lisans eğitimi sürecinde ise üniversite dahilinde gerek araştırmalar yaparak gerek bu alanda çalışmalarınızı sürdürerek kaliteli bir şekilde bilgi edinemeniz sağlanacaktır. İleri düzeyde yabancı dile sahip olacağınız bu eğitim hayatınız boyunca İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomanızın ülkemizde geçerliliğini korumakta olan yüksek öğretim kurumu yani yök ile aralarındaki denklikten dolayı alacağınız diplomalar ülkemiz sınırları içerisinde her alanda geçerlilik sahibi olacaktır.

Sizde bu alanda çalışmalarınızı en iyi şekilde sürdürerek dilerseniz kendi polikliniğinizi açabileceksiniz dilerseniz sağlık bakanlığına bağlı bir kuruluşta görevinizi yapabileceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]