Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Eurostar ve Kiev Krok ekonomi üniversitesi ile hayatın her alanında başarıyı yakalayacaksınız. Üniversitemiz Ukrayna’nın başkentinde yer almaktadır. Ekonomi alanında Avrupa standartlarında eğitim vermektedir. Uluslararası akreditasyona sahiptir. Üniversitemiz size yurtdışında yaşama ve çalışma için ihtiyaç duyulan olanakları hazırlar. Kiev Krok ekonomi üniversitesi size daha iyi bir gelecek için tüm kapıları açabilecek kalitede eğitim vermektedir. Kiev Krok ekonomi üniversitesi ile hayallerin gerçek olacak.

Diğer ülkelerden çok daha ekonomik yıllık harç ücretleri ile Europass diploma sahibi olacaksın. Lise diploman ile eğitimlere başvuruda bulunabilirsin. YGS-LY S şartı olmadan Kiev Krok ekonomi üniversitesi öğrencileri arasında yer alabilirsin. Ülkemizde 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu birçok öğrenci bulunmaktadır. Meslek yüksekokulu öğrencileri bu ülkemizde DGS sınavına girerek devlet ya da özel üniversitelerde lisans tamamlama yapabiliyor. Bunun için 120 soruluk sınavda zamanla yarışarak en üst sıralarda yer almak gerekiyor. Sınav matematik, geometri, sayısal ve sözel mantıktan oluşuyor.

Öğrenciler bu soruların neredeyse tamamını yapacak kadar iyi olmak durumundalar ki istedikleri bölümde lisans tamamlama yapabilsinler. Neden mi? Çünkü kontenjanlar çok sınırlı. Ancak Kiev Krok ekonomi üniversitesi tüm öğrencileri koşulsuz kabul ediyor. Öğrenciler 1 yıl Rusça eğitim alıyor ve eğitimlerine kaldıkları yerden 3. Sınıftan devam ediyorlar. Siz de lisans tamamlamak istiyorsanız Kiev Krok ekonomi üniversitesi kayıtları için önlisans diplomanız ile bize başvuruda bulunabilir; sene kaybetmeden lisans eğitiminizi tamamlama şansına sahip olabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığını arayarak Ukrayna Krok ekonomi üniversitesi öğrencisi olabilirsiniz.

Ukrayna yaşam şartları açısından da son derece ekonomiktir. Bu nedenle öğrenciler ekonomik güçlüklerle karşılaşmadan eğitimlerini tamamlayabilmektedirler. Ayda standart bir öğrenci için harcanacak rakam ortalama 350$’dır. Hayalleriniz gerçek olsun ve uluslararası bir eğitim alayım istiyorsanız siz de Eurostar Yurtdışı Eğitime başvuruda bulunabilirsiniz. Geleceğin ekonomistleri arasında yer almak istiyorsanız en doğru seçim üniversitemiz olacaktır. Avrupa ülkelerinde staj olanağı da sizi bekliyor olacak. Üniversitemiz ayrıca YÖK tarafından da tanınmaktadır. Öğrencilerimiz rahatlıkla denklik alabilirler. Böylece mesleklerini hem Avrupa’da hem de Türkiye’de gerçekleştirebilirler. Kariyeriniz için en doğru seçimi yapın ve Ukrayna’yı tercih edin.Krok ekonomi üniversitesi öğrenci odaklı yaklaşımı ile sizi rekabetin en yoğun olduğu ekonomi ve işletme alanlarında iş hayatına en donanımlı şekilde hazırlamaktadır. Doğru kariyer tercihi doğru yatırımdır. Hayatınıza en doğru yatırım üniversite eğitimidir. Sizlerin gelecek çizginizde yer alacak eğitimlerimiz ile Krok ekonomi üniversitesi olarak hayallerinize ortak olmak istiyoruz. İster lise ister önlisans mezunu olun hedefleriniz sadece bir adım ötenizde yer almakta. Hemen harekete geçin ve bizleri arayarak eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alın.

Kendi geleceğinizi kendiniz inşa etmek istiyorsanız sizleri Ukrayna’ya bekliyoruz. Avrupa standartlarında eğitim için üniversitemize gelin ve başarı odaklı bir kariyerin ilk adımlarını beraber atalım.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]