Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği

Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği hakkında hiç bilgi sahibi değil misiniz? Sınavsız ve uygun fiyatlara eğitim fırsatları hakkında bilginiz yok mu? O halde doğru yerdesiniz. Hayallerinizdeki eğitim için çok cazip fırsatlar sunan Ukrayna üniversitelerinde çok kaliteli ve ekonomik fiyatlarla öğrenim görebileceksiniz.

Yıllardır hayalini kurduğunuz diş hekimliği bölümünü nasıl kazanırım diye artık kara kara düşünmenize gerek yok. Çünkü Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği bölümü sizlere hayallerinizdeki gibi bir eğitim vadediyor. Ülkenin Kiev, Harkov, Donetsk, Luganks, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Frankivsk, Herson gibi şehirlerinde okuyabileceğiniz bölüm için sadece lise diplomanız yeterli olacaktır. Tıp Üniversitesi veya Sağlık Bilimleri adındaki eğitim kurumlarında eğitiminizi Rusça olarak görebilirsiniz. 1 yıllık hazırlık eğitimiyle de Rusça dil açığınız kapatabilme imkânına sahipsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği bölümü diğer ülkelere kıyasla oldukça düşük ücretlerle eğitimin kapılarını açıyor. Yıllık 2500 dolar ile 6000 dolar arasında bir meblağ ile eğitim imkânına sahipsiniz. Üstelik kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli kredi bursundan da faydalanabileceksiniz.

Ukrayna’da diş hekimliği okurken derslerini Rusça alıp günlük hayatınızda Ukraynaca ve İngilizce dillerini kullanabileceksiniz. Böylece üniversite eğitiminizin yanı sıra üç tane yabancı dil birden öğrenme şansına sahip olabileceksiniz. Dilerseniz Eurostar yurtdışı danışmanlığını sizlere önereceği dil okullarından birine kayıt yaptırabilir yabancı dil sorununuza kökten çözüm getirebilirsiniz.

Ukrayna’da Eğitim Kalitesi

Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği bölümünden mezun olduğunuzda sizlere Avrupa’da 1. Sınıf kalitede kabul edilen Europass mavi diploma verilecektir. Bu diplomanın Türkiye’de de geçerliliği olduğundan rahatlıkla meslek sahibi olabileceksiniz. Ukrayna üniversiteleri Avrupa eğitim birliği kriteri Bologna anlaşmasına tabidir. Bu anlaşma hükümleri gereğince kaliteli bir eğitim verilmektedir. Ülke de mesleki eğitim modeli benimsenmiş olup ezberci eğitim sistemi tümüyle reddedilmiştir.

Ukrayna Üniversitelerinden mezun olduğunuzda bir diş hekiminin bilmesi gereken tüm donanıma sahip olabilecek, mesleğinize hiç zorluk çekmeden başlayabileceksiniz. Ülkedeki staj imkânlarından faydalanabileceğiniz gibi mesleğinizdeki detayları uygulamalı olarak da öğrenebileceksiniz.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı sizleri ülkedeki tüm eğitim imkânlarından faydalandırmak için çabalamaktadır. Deneyimli ve profesyonel kadrosunun yardımlarıyla kaliteli bir eğitim Eurostar ofislerine başvurmalısınız. Dilerseniz, ülkeye ilk gittiğinizde Eurostar karşılama hizmetlerinden de faydalanabileceksiniz. Eurostar sizlerin kayıt işlemlerinden, kalacağınız ev veya yurtlara kadar her şeyi ayarlamaktadır. Vize almanın diğer ülkelere kıyasla oldukça uygun olduğu ülkede derhal öğrencilik hayatınıza başlayabilirsiniz.

Diş hekimliği gibi saygın bir mesleği çeşitli nedenlerle okumaktan vazgeçmeyin. Hayallerinizdeki eğitimi ertelemeyin. Acele edin erken kayıt avantajlarını kaçırmayın.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın