Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi Avrupa’nın ve Ukrayna’nın en eski kurumalarından bir tanesidir. 1898 yılında kurulmuş olan üniversiteden mezun olan isimlere bakıldığı zaman birçok ünlü kişiye rastlanmaktadır. Ayrıca her geçen gün kendisini yenileyen ve zamanın gelişmelerine ayak uyduran yenilikçi üniversite öğrencilerine birçok fırsat sunmaktadır. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak ve üniversite hayatınızı kaliteli bir hale getirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Son dönemde yurtdışı üniversitelere olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bunun en büyük nedeni bu okulların sınavsız olarak öğrencileri kabul etmesi ve istedikleri bölümü tercih edebilmeleridir. Bu noktada da Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi son dönemde tercih edilen Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi sıralamasında her geçen gün üst sıralara çıkmaktadır. Sunmuş olduğu imkanlar ile kişilere sunduğu kaliteli eğitimin yanı sıra her geçen gün Avrupa’ da eğitim sıralamasında üst sıralara çıkan Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi size hayatınızı değiştirme fırsatı sunmaktadır. Sizde eğitim ve kayıt hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını öğrenmek istiyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile iletişime geçerek gerekli tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Firma birçok okulun danışmanlık görevini yerine getirmektedir. Sizde firma aracılığı ile üniversite hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Kayıt işlemlerini yatırabilir hatta orada kalacak yeri bile kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Firma sizin ile Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi arasındaki tüm akışı sağlamakta ve güvenli bir şekilde halletmektedir. Sizde seveceğiniz bir mesleğinizin olmasını istiyorsanız elinizdeki bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi her geçen yıl yüzlerce Türk tarafından tercih edilmektedir. 2500 öğretim görevlisi, donanımlı ve teknolojik sınıfları ile kaliteli eğitim adresi olarak her zaman ilk sıralardaki yerini almaktadır. Zaten sizde okuyan öğrencilerle konuştuğunuz zaman sınıfların ve uygulamalı eğitimin ne kadar faydalı olduğunu ilk ağızdan öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca Bologna sürecinde olan okul öğrenci odaklı sistem üzerinde eğitim vermektedir. Öğrenciler direysel ödevler hazırlamakta, araştırmalar yapmakta ve bunun sunumlarını yaparak karşı tarafa aktarmaktadır. Bu da öğrencilere büyük güven vermektedir. Mezun oldukları zaman alacakları diploma ile de istedikleri ülkede çalışma fırsatı yakalayacaklardır. Çünkü diploma birçok ülkede geçerliliği olan bir diplomadır.

Kiev Metalurji Üniversitesi biraz incelediğiniz zaman size eğitimin yanı sıra birçok kültürel ve sosyal etkinliklere katılma fırsatı da sunmaktadır. Sizde bir yandan kaliteli eğitim alırken diğer yandan da okul içerisinde birçok etkinliğe katılarak sosyalleşebilirsiniz. Burada yeni kültürleri tanıma, yeni insanlarla tanışma fırsatını elde edesiniz. Sizde bu imkanlardan yararlanmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bir an önce Eurostar ile iletişime geçebilirsiniz. Sınırlı olan kontenjan sayısı dolmadan bir an önce sizde eğitiminizi şekillendirebilir ve meslek hayatınıza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey oldukça basittir. Sizde hangi bölümü okumak istediğinize karar verin ve bu isteğinizi sonuna kadar en iyi şekilde uygulayın.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]