Odessa Çevre Üniversitesi

Odessa Çevre Üniversitesi

İster lisans eğitiminiz ister lisans tamamlama eğitiminiz için Odessa Çevre Üniversitesi tercih edebilir; kariyerinizin ilk adımlarını Ukrayna’da atabilirsiniz. Hep bir meslek düşlediniz, o mesleğe giden yolda gereken tüm eğitimleri alabilmek için çaba sarf ettiniz. Ancak mevcut sistemde karşınıza çıkan engeller sebebiyle bir türlü başarılı olamadınız.

Hedeflere giden yolda karşılaşılan engeller ya da engellemeler sizi başarıya daha fazla odaklar. Alternatifler araştırısınız. Bu alternatiflerin belki de hayallerinize daha yakın fırsatları size sunduğunu görürsünüz. Odessa Çevre Üniversitesi insanoğlu için en değerli olan konularda eğitim vermektedir. Bir çevre bilimcisi olabilir, enerji kaynaklarını nasıl çevreci bir şekilde kullanabileceğinizi öğrenebilir, geri dönüşüm projeleri gerçekleştirebilir ve dünyayı daha yaşanılabilir bir hale getirebilirsiniz.

Odessa Çevre Üniversitesi Rusça eğitim vermektedir. Üniversitede 1 yıl hazırlık eğitimi mevcuttur. Üniversite YÖK tarafından tanınmaktadır. Üniversite kaliteli eğitimi ve köklü geçmişi ile öğrencileri geleceğe hazırlamaktadır. Öğrenciler burada son derece ekonomik yıllık ücretlerle eğitim alabilmektedir. Siz de burada eğitim almak istiyorsanız lise diplomanız ya da önlisans diplomanız ile başvuruda bulunabilirsiniz. Önlisans öğrencileri hazırlık eğitimlerini Rusça olarak almaktadırlar. Daha sonrasında eğitim görmüş oldukları eğitimde dâhil edildiği için eğitime 3. Sınıftan devam etmektedirler. Hazırlık ile birlikte 3 yılda eğitimlerini tamamlayabilmektedirler.

Öğrenciler hem ana dil seviyesinde Rusça öğrenmiş hem de akademik eğitimlerini tamamlamış olurlar. Dileyen kişiler yüksek lisans ve doktora da yapabilmektedirler. Odessa Çevre Üniversitesi başvuruları bahar aylarında başlamaktadır. Başvuru ve okul kabul işlemleri Eurostar Yurtdışı eğitim tarafından gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler lise ya da önlisans diplomaları ile gelerek kayıt işlemlerini hemen başlatabilir; üniversite ve kabul koşulları ile ilgili detaylı bilgi alabilirler.

Giriş koşulu olarak herhangi bir YGS-LYS şartı yer almamaktadır. Öğrenciler Eurostar yurtdışı eğitim merkezine gelerek, üniversite ve bölüm seçimini yaptıktan sonra kendilerinden istenen kayıt evraklarını hazırlar ve Eurostar Yurtdışı Eğitime teslim eder. Bu aşamadan sonra tüm işlemler profesyonel danışmanlar tarafından yürütülür. Odessa Çevre Üniversitesi okul kabul işlemleri, oturum işlemleri, konaklama yerinin belirlenmesi gibi tüm detaylar danışmanlarca gerçekleştirilmektedir. Öğrenci süreci beklemektedir. Eylül döneminde dersler başlamaktadır. Siz de bu şekilde hedefinizde ki bölümde eğitim alma şansına sahip olursunuz.

Hayallerinizi gerçekleştireceğiniz bir eğitim ve yepyeni bir yaşam için hemen harekete geçin ve başvurunuz için acele edin. Ukrayna’nın güzelliği ile ünlü şehri Odessa’da eğitim almaya devam edin. Ukrayna’nın ekonomik yaşam koşullarında bütçenizi zorlamayacak bir eğitim sizi bekliyor. Lisans tamamlama ya da lisans eğitimi sayesinde diplomanıza uluslararası akreditasyonu ve YÖK tanınırlığı olan bir diplomaya sahip olun. Daha iyi bir gelecek; yüksek standartlarda bir yaşam için harekete geçin. Odessa Çevre Üniversitesi sizi hayallerinize kavuştursun. İster Türkiye’de ister Avrupa ülkelerinde çalışma olanağınız olsun.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]