Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi 48 Milyon kişilik Ukrayna Nüfusununun başkenti olan Kiev’de eğitim görmek istermisiniz? Cevabınız evet ise kaliteli eğitimi ile beraber Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi ‘nde eğitim görebilirsiniz. Üstelik adını dünyaya duyurmuş bir eğitim sistemi olan bologna eğitim sisteminden yararlanılmaktadır. Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinde toplamda 46 bölüm bulunuyor. Bir birinden kalite bölümlerin yer aldığı Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinde iyi bir eğitim almak isterseniz öncelikli olarak aranan bir kaç şart bulunmaktadır. Sınav stresi yaşamadan kaliteli bir eğitim görmek için lise veya lise dengi bir eğitim kurumundan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bunun akabinde yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekmektedir. Ayrıca sağlıklı olduğunuzu göstermekte olan heyet tarafından onaylanmış bir sağlık raporunun noter huzurunda onaylanmış ayrıca bunun yanı sıra kaymakamlık tarafından da onaylanmış olması gerekmektedir.

Bu şartlar yerine getirildiğinde öncelikle yapmanız gereken şey EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır. Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine geldiğinizde alanında uzman kişiler tarafından sizin için en uygun şartlar ortaya koyularak iyi bir eğitim almanızı sağlayacak kaliteli bir üniversite tercihi yapılması sağlanacaktır. Üstelik üniversite tercihinin yapılması durumunda öğrenci kaydının sağlanması ve vize işlemlerinin tamamı alanında uzman personelimiz tarafından %100 onay alacak bir şekilde yapılması sağlanacaktır. Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinde öncelikle bir yıllık hazırlık eğitimi sürecinden geçirileceksiniz. Bunun ardından ise dört yıl sürecek olan lisans eğitimi süreciniz başlayacaktır. Bu süreçte kaliteli bir eğitim alacağınız Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinde var olan bölümlere ya da Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinde tercih edebileceğiniz bölümlere şöyle bir bakacak olursak ;

 1. Uçak ve Roket Mühendisliği Bölümü
 2. Uçak Bakımı Bölümü
 3. Güç Santrali Mühendisliği Bölümü
 4. Elektrik Mühendisliği Bölümü
 5. Bilgisayar-Entegre Teknolojiler ve Otomasyonu Bölümü
 6. Sistem Mühendisliği Bölümü
 7. Mikro ve Nanoelektronik Bölümü
 8. Elektronik Cihazlar ve Sistemler Bölümü
 9. Radyo Mühendisliği Bölümü
 10. Radyo Elektronik Cihazlar Bölümü
 11. Hava Navigasyonu Bölümü
 12. Uygulamalı Fizik Bölümü
 13. Uygulamalı Matematik Bölümü
 14. Metroloji ve Enformasyon-Ölçme Teknolojileri Bölümü
 15. Telekomünikasyon Bölümü
 16. Bilgi Güvenliği Yönetimi Bölümü
 17. Bilgi ve İletişim Sistemleri Güvenliği Bölümü
 18. Bilgi Koruma Teknik Sistemleri Bölümü
 19. Bilgisayar Bilimleri Bölümü
 20. Yazılım Mühendisliği Bölümü
 21. Yayıncılık ve basımcılık Bölümü
 22. Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
 23. Harita ve Kadastro Bölümü
 24. Jeodezi Bölümü
 25. İnşaat Bölümü
 26. Mimari Bölümü
 27. Tasarım Bölümü
 28. Biyoteknoloji Bölümü
 29. Ekoloji, Çevre Koruma ve Dengeli Doğa Kaynakları Yönetimi Bölümü
 30. Kimyasal Teknoloji Bölümü
 31. Ekonomi ve İşletme Bölümü
 32. Ekonomide Sibernetik Bölümü
 33. Pazarlama Bölümü
 34. Uluslararası İktisat Bölümü
 35. Muhasebe ve Denetim Bölümü
 36. Maliye ve Kredi Bölümü
 37. Taşıma Teknolojileri Bölümü
 38. Yönetim Bölümü
 39. Uluslararası İlişkiler Bölümü
 40. Gazetecilik Bölümü
 41. Turizm Bölümü
 42. İçtihat Bölümü
 43. Psikoloji Bölümü
 44. Sosyoloji Bölümü
 45. Filoloji Bölümü
 46. Ofis ve bilgi yönetimi Bölümü

gibi bölümlerden birini tercih edebilirsiniz. Örneğin mimari bölümünü tercih edecek olan bir öğrencimiz için konuyu ele alacak olursak bir yıllık mesleki yabancı dil eğitimi süresi boyunca konuya hakim olabileceğiniz şekilde bir eğitim sürecinden geçirileceksiniz. Dolayısı ile derslerin tamamı seçiminize bağlı olarak İngilizce, Rusça ya da Ukrayna dilinde eğitim verildiğinden dolayı tercih edeceğiniz dil ile ilgili akıcı bir şekilde konuşmanız aynı zamanda konuşulanları anlayabilmeniz ve anlayabildiğiniz konuşmalara karşı cevaplamalar yapabilmeniz gerekmektedir. bu durumda öğrencinin kaliteli bir eğitim sürecinden geçmesi için dediğimiz gibi lise veya lise dengi bir okuldan mezun olarak hemen Euro star yurt dışında eğitim merkezi başvuru ofisinde bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]