İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi

Geleceğinizi belirleme de en önemli noktadaysanız ve kaliteli eğitim, teknolojik imkanlar arıyorsanız doğru adrestesiniz. 1918 yılında kurulmuş olan Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği Ve Mimarlık Üniversitesi o günden itibaren sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve yenilemektedir. Sizde mühendislik ve mimarlık alanında almış olacağınız eğitimlerle rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız tercihinizi Ukrayna Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği Ve Mimarlık Üniversitesi den yana kullanabilirsiniz.

Sunmuş odluları teknolojik imkanlar, sınıflar, sınırlı sayıda öğrenci kontenjanları ile her öğrenciye değer vermekte ve gelişimi ile ilgilenmektedirler. Sizde Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği Ve Mimarlık Üniversitesi ile eğitiminizi en iyi şekilde ve aktif olarak tamamlayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda tercih sıralarında yukarılara çıkan Ukrayna üniversiteleri kişilere beklediklerinden daha fazlasını sunmaktadır. Hatta eğitimiyle her geçen gün adından söz ettiren ve Avrupa’da üst sıralara çıkan üniversitelere olan talep artmaktadır. Sınavsız kayıt sistemi sayesinde artık sizde hayallerinizdeki mesleğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Özellikle de Bologna sürecine giren okul daha çok öğrenci odaklı eğitim sunmaktadır. Öğrencilerin araştırdıkları, projeler yapıp sundukları aktif bi eğitim hayatı sayesinde kişiler daha donanımlı bir şekilde mezun olmaktadırlar.

Ukrayna Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği Ve Mimarlık Üniversitesi adını her geçen gün daha ileriye taşımaktadır. Ayrıca eğitiminin yanı sıra sunmuş olduğu spor ve kültürel faaliyetler ile de son derece sosyal bir eğitim alma fırsatını size sunmaktadır. Sizde gerekli olan tüm bilgileri Eurostar yurtdışı danışmanlık hizmeti aracılığı ile öğrenebilir, kayıt işlemlerini yaptırabilirsiniz. Ancak bunun için hızlı olmanız gerekmektedir. Her geçen gün artan talep ve sınırlı kontenjanlar kısa süre içerisinde dolmaktadır. Bu fırsattan yararlanmak ve iyi bir eğitim almak için zaman kaybetmeden kaydınızı hemen yaptırmanız gerekmektedir.

Üniversite Rusça, Ukraynaca ve İngilizce olarak 3 çeşit eğitim şansı sunmaktadır. Sizde bu dillerden bir tanesini ileri düzeyde biliyorsanız direk olarak 1.sınıftan eğitiminize başlayabilirsiniz. Ama dil bilginiz yeterli seviyede değil ise hazırlık okuyarak dil bilginizi ilerleterek eğitim hayatınıza devam edebilirsiniz. Ayrıca alacağınız eğitimin yanı sıra yurtdışı yaşam tecrübesi size mezuniyetten sonra birçok fırsat sağlayacaktır. Yeni kültürler tanıma, yeni insanlarla kaynaşma, değişik ülkeler görme ve dil öğrenme fırsatları sizi rakipleriniz arasında öne çıkaracaktır.

O yüzden sizde üniversite hayatınızı şekillendirirken iyi analizler yapmalı ve tercihinizi doğru yapmalısınız. Ukrayna’ da sizi her türlü imkan beklemektedir. Eurostar danışmanlık firması da kayıttan okul hayatınıza kadar her daim yanınızda olmakta ve sorunlarınıza yardım etmektedir. Sizin burada yapmanız gereken tek şey nerede okumak istediğinize karar vermek olacaktır. Sonrasında da alacağınız diploma ile istediğiniz ülkede iş arama ve yaşama imkanına erişebileceksiniz.

Sunulan donanımlı ve kaliteli eğitimden mahrum kalmamak için sizde kayıtları kaçırmayın. Eğitim hayatınıza ara vermeden dilediğiniz eğitimi alma fırsatını kaçırmayın. Ukrayna hem eğitim için hem de sosyal etkinlikler için öğrencilik hayatının en dolu geçeceği ülkelerden bir tanesidir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]