Ukrayna Üniversiteleri Denklik Tanınma

Ukrayna Üniversiteleri Denklik Tanınma Avrupa ülkelerinde tanınan bir diploma sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayanlardan biri olmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basittir. Tüm Avrupa’da geçerli olan ve denkliği Türkiye’de de tanınan Ukrayna üniversitelerinden eğitim almak oldukça kolay olacak. Diplomalarına denklik verilen öğrenciler gelecekte kolayca iş bulabilmektedirler.

Ukrayna üniversitelerinden mezun olanlar Ukrayna Üniversiteleri’nden alacağınız diplomalar Türkiye’de tanınmaktadır. Denklik sorgulaması yapmak için Yök denklik sorgulama formunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezi olarak Ukrayna üniversiteleri denklik tanınma konusunda aklınıza takılan tüm soruları uzman ekibimizle cevaplamaktayız.

Belirli kriterlere göre belirlenen tanınan üniversiteler hakkında danışmanlık firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ukrayna’da üniversite eğitimini en iyi üniversitelerde tamamlamak isteyen öğrencilerin en fazla merak ettiği konulardan birisi üniversite diplomalarının Türkiye’de tanınıp tanınmadığıdır. Mezun olan öğrenciler Europass adı verilen mavi diploma almaktadırlar. Eurostar ile Ukrayna’da bulunan yüksek öğretim kurumlarına yerleşebilirsiniz. Sadece lise diplomanız ile danışmanlık merkezlerimize gelmeniz yeterli olmaktadır. Diplomanız yurtdışında birçok ülkede geçerli olacaktır. Avrupa standartlarında mesleğinizi icra edebileceksiniz.

Eğitim kalitesi yüksek Ukrayna üniversiteleri denklik tanınma konusu sizin için önemliyse eğitim alacağınız bölümü ve üniversiteyi ona göre seçmelisiniz. Bazı üniversitelerde belli bölümleri okuyabilmek için denklik koşullarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Üstelik seçtiğiniz bölümü çok ekonomik fiyatlarla okuyacaksınız. Ülkeler arası yapılan anlaşmalar sayesinde son zamanlarda Yök Ukrayna’da bulunan üniversiteleri tanımaktadır. Diplomalar Türkiye’de tanınmaktadır. Prestijli çok sayıda üniversiteye ev sahipliği yapan Ukrayna gelişmiş ülkeler arasında yer almaktadır.

Uzman kadro
Uzman kadroya sahip eğitmenlerden oluşan Ukrayna üniversiteleri potansiyelleri ile saygın ün yapmış akademik kurumlar arasında yerini almıştır. Yüzlerce öğrenci günümüzde Ukrayna’ya eğitim almak için gitmektedir.
Eğer seçtiğin bölümün harç ücreti ne kadar sana özel olarak göndermemizi istiyorsan firmamızla iletişime geç. Üniversite hakkında detaylı bilgileri merak ettiklerini öğrenmek istiyorsan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezlerimize uğrayabilirsin. Diğer ülkelere kıyasla okul harcı ve yurt ücretleri de maliyet açısıdan oldukça caziptir.

Ukrayna üniversiteleri denklik tanınma hakkında tüm merak ettiğiniz sorularınıza Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yanıt vermekteyiz. Avrupa eğitim sisteminin uygulandığı üniversitelerde eğitim birliği bologna sürecine dahildir. Rusça dilinde üniversite eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca yıllık olarak okuduğunuz bölüme göre harç ücretleri değişim gösterebilir.
Yeni bir dil öğrenerek Ukrayna’da öğrendiğiniz dilleri aktif olarak konuşabilirsiniz. Böylece mezun olduğunuzda birçok dili biliyor olacağınız için daha donanımlı hale geleceksiniz. Ayrıca hazırlık eğitimi aldığınız üniversite yerine farklı bir Ukrayna üniversitesinde de diledğiniz bölümü okuyabilirsiniz.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın