Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi hakimiyeti aldında iyi bir eğitim sürecine tabi tutulmak isterseniz öncelikli olarak bir lise ya da lise dengi okuldna mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bunun akabinde doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerine yapacağınız başvurular dahilinde çalışmlarınızda sizlere yardımcı olmaktayız. Euro star yurty dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız dahilinda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak bizim görevimiz.

Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar dahilinde %100 Odessa Ekonomi Üniversitesi kayıt kabul başarısı aynı zamanda %100 Ukrayna’ya eğitim maksatlı gidecek öğrencilerde vize kabul başvurusu sonuçları ile sizlere bu alanda yılların vermiş olduğu tecrübe ile ekip arkadaşlarımız ile beraber hizmet vermekteyiz. Bu alanda şunu söyleyebiliriz ki iyi bir eğitim demek iyi bir gelcek demektir.

Alanında iyi bir eğitim almış vasıflı bir personel ile alanında hiç bir bilgisi olmadan bu işe başlamış ya da başlamaya çalışmakta olan bir kişi arasındaki farkı gözlemleyecek olursak her ikisi de aynı yoldan gidecektir fakat biri diğerine göre çok daha önde gidecek diğeri ise alanında eğitim almış olan kişiye göre çok daha geriden seyredecektir. Her ikiside çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmek zorun eğer var oldukları sektörden pay almak isterler ise.

Dolayısı ile alanında eğitim görmüş olan kişi ağaç yaş iken eğilir misali diğerine göre çok daha rahat olacaktır. Günlük yaşantımızda fabrikalarda, çalışma atelyelerimizde ya da hayatın bir çok alanında diye söyleyebiliriz görmekte olduğumuz personel eğer alanında iyi bir eğitime sahip değilse en ağır işlerde, en pis işlerde, en yorucu işlerde gününü bitirmek için bir çok şey yapıyor ve akşam olduğunda yorgun bir şekilde evinin yolunu tutuyor.

Peki ya alanında eğitim görmüş olan bir kişi diğerine göre kıyaslayacak olursak bu adamda sabah erken evinden çıkıyor, iş yerine geliyor, iş elbiselerini giyiyor ve bunun akabinde ekip arkadaşları ile birlikte çalışıyor. Yapacağı çalışmalara hakim bir kişi olduğu için konu ile ilgili eğitim almış olduğu için diğerlerine göre çok daha rahat bir yapıya sahip oluyor..

İyi bir eğitim size daima kazandıracaktır. Üstelik siz bu eğitimi yurt dışında yani Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde alıyorsanız size çok daha fazla artı sağlayacak bir eğitim sürecine tabi tutulacaksınız. Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan bölümlere bakacak olursak;

 1. Ekonomi ve Üretim Yönetimi Bölümü
 2. Finansal ve Ekonomi Bölümü
 3. Muhasebe ve Ekonomi Bölümü
 4. Bankacılık ve Ekonomi Bölümü
 5. Uluslar arası İktisat Bölümü
 6. Ticaret Bölümü
 7. İş eğitim Merkezi(MBA) Bölümü
 8. Felsefe Bölümü
 9. Tarih Bölümü
 10. Siyaset Bilimi Bölümü
 11. İktisat İnsan kaynakları Bölümü
 12. Hukuk Bölümü
 13. Tarım ekonomisi Bölümü

Yukarıdaki bölümlerden mezun olabilecek seviyeye gelerek bir diploma elde ettiğiniz takdirde almış olduğunuz diplomanın ülkemiz sınırları içerisinde her alanda geçerlilik sahibi olduğunu belirtmemizde fayda olacaktır. Bu diploma ile beraber ülkemizde geçerliliğini sürdürmekte olan yüksek öğretim kurumu yani yök sistemi ile aralarında olan denklik neticesinde elde etmiş olacağınız bu diplomalar ile beraber ülkemiz sınırları içerisinde yer alan her şehirde iş bulma imkanına sahip olabileceksiniz. Dolayısı ile iyi bir aksana sahip yabancı dil, iyi bir bölüm ve iyi bir iş sahibi olmanız yanı sıra yapacağınız işin kalitesine nazaran çevrenizde aranan saygın bir kişilik olma imkanınız doğacaktır. Bu çalışma faliyetleri ile beraber sizde Odessa Ekonomi Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]