Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de birçok üniversite yer almaktadır. Kiev Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biridir. Birçok köklü ve kaliteli üniversiteyi bünyesinde taşımaktadır. Öğrenciler bu üniversitelerden gerek bilgi gerekse uygulama açısından tam bir donanımla mezun olmaktadır. Doğu Avrupa’nın en iyi üniversiteleri burada yer almaktadır. Bologna sistemine dâhil olan Ukrayna Europass mavi diploma vermektedir. Öğrenciler bu diploma ile Avrupa’nın 47 ülkesinde çalışabilmektedir.

Ukrayna’da Ekonomi ve işletme eğitimi almak isteyen öğrenciler için Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi önemli bir yer tutmaktadır. Geleceğin sermaye yöneticilerini yetiştiren üniversite başarılı mezunları ile dikkat çekmektedir. Üniversitenin Avrupa’nın en iyi üniversiteleri ile Erasmus anlaşmaları bulunmaktadır. Ayrıca yatay geçişte yapabilmek mümkün olmaktadır. Üniversite YÖK tarafından da tanınmaktadır. Öğrenciler mezun olduklarında Türkiye’de çalışabilmektedirler. Ekonomi ve işletme bölümlerinde eğitim alanlar şirketlerin her departmanında görev alabilecekleri gibi belirli bir alanda uzmanlaşma yoluna da gidebilirler. Bunu da yükseklisans ile gerçekleştirmek mümkündür. Yüksek lisans eğitimini de Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi bünyesinde tamamlayabilir ve uzmanlaşabilirler.

Hayallerinizin peşinden giderek farklı bir ülkede yepyeni deneyimler yaşayabilir; hayata dair yeni bir duruş sergileyeceğiniz deneyimleri yaşayabilirsiniz. Kiev Ekonomi ve İşletme üniversitesinde eğitim dili Rusçadır. Öğrenciler kariyerlerinde kendilerini rakiplerinden üstün kılacak bir eğitim alabilir; dil konusunda aldığı eğitim ile de herkesin önüne geçecek. Siz de geleceğe yön veren girişimciler arasında yer almak istiyorsanız hemen lise diplomanız ya da Önlisans diplomanız ile Eurostar Yurtdışı eğitime gelin. Başvurunuzu Eurostar Yurtdışı eğitim merkezi ile yapabilir; Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrencileri arasında yer alabilirsiniz. YGS, LYS, DGS, ALES gibi herhangi bir sınav şartı olmadan üniversitemize kayıt yaptırabilirsiniz. Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrenci odaklı eğitim vermektedir. Öğrencilerin mesleki gelişimlerini en iyi şekilde tamamlamalarını sağlayan üniversitemiz, onların hedeflerine giden yolda en önemli rehber olarak hizmet vermektedir. Yıllık eğitim harç ücretleri açısından da oldukça ekonomik olan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrencilerin ailelerinin bütçelerini sarsmadan eğitim almalarını sağlamaktadır. Ukrayna ülke olarak da ekonomik fiyatları ile öğrencileri cezbetmektedir. Ortalama 350$’a bir öğrenci geçimini sağlayabilmektedir. Hedefiniz belli ise Ukrayna’nın başkentinde yer alan bu üniversitemiz tam size göre. Lisans tamamlama fırsatları da burada sizleri beklemektedir. Önlisans mezunu öğrenciler 1 yıl Rusça hazırlık eğitimi aldıktan sonra 3. Sınıftan okumaya devam edebilmektedirler. Öğrenciler 2 yılda üniversitelerini bitirerek hayallerine kavuşabilmektedirler.

Kararınızı verdiyseniz bize ulaşabilir; uzman danışmanlarımız ile görüşebilir ve size en uygun eğitim ile tanışabilir; geleceğinizi çok daha sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz. Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi ile yepyeni bir yaşama Ukrayna’da merhaba diyeceksiniz. Şimdi geleceğiniz için yola çıkma zamanı.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]