Kiev Tasarim Üniversitesi

Kiev Tasarim Üniversitesi

Kiev Tasarim Üniversitesi Kuruluşu 1834 gibi çok eski tarihlere dayanan ,kişilere hayallerine kavuşma imkanı sunuyor. Üniversitede 14 akademik bölüm ve 4 enstitü bulunmaktadır. Kiev’ de son zamanların bir numarası haline geçen ve her geçen gün talebi artan tasarım Kiev Tasarım Üniversitesi kayıt olmak istiyorsanız sizde hızlı davranmalısınız. Kiev’ de teknoloji takip edilmekte ve hemen sınıflara uygulanmaktadır. Sizde tasarımlarınızı daha yaratıcı ve daha kolay gerçekleştirmek istiyorsanız Kiev sizin için doğru tercih olacaktır.

Kiev Kiev Tasarım Üniversitesi baktığınız zaman Avrupa ülkeleri arasında ön sıralarda yer bulmakta ve git gide de kalitesini arttırmaktadır. Özellikle de katılmış olduğu Bologna süreciyle de kalitesini hızla arttırmaktadır. Bologna süreci öğrenciye dayalı bir sistem oluşturmaktadır. Bütün dünyada uygulanan bu sistemde öğrenciler konuları araştırmaya, uygulamaya, projeler yapmaya ve sunumlarla bunu karşı tarafa aktarmaya odaklı eğitim almaktadırlar. Bu da öğrencilerin güvenini yerine getirmekte ve daha aktif, uygulamalı eğitim almalarını sağlamaktadır.

Sizde Kiev Tasarım Üniversitesieğitiminizi sağlam temeller üzerine kurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ancak yapmanız gereken tek şey geç kalmadan kayıt yaptırmak olacaktır. Çünkü öğrenciler tarafından büyük talep olan Kiev Tasarım Üniversitesi kayıtlar çok hızlı bir şekilde dolmaktadır. Sizinde kayıt olmanız için yapmanız gereken tek şey bir lise diplomasına sahip olmanız yeterli olacaktır. Eurostar danışmanlık hizmeti ile de geri kalan tüm işlemleri kısa sürede halledebilirsiniz.

Kiev Tasarım Üniversitesi size birçok seçenek ve imkanda sunmaktadır. İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca dillerinden en az bir tanesini ileri düzeyde biliyorsanız direk olarak 1.sınıftan eğitim hayatınıza başlayabilirsiniz. Ancak dil probleminiz varsa ilk yıl hazırlık eğitimi alarak daha sonrasında bölüme geçiş yapabilirsiniz. Tasarım konusu yaratıcılık istediği için kişilere çok fazla bir alan sunmaktadır. Sizde bu alanda eğitim almak istiyorsanız başka kültürlerle tanışarak, yeni insanlarla iletişim kurarak hayal gücünüzü genişletebilirsiniz. Sizde tasarım hayatınızı renklendirmek ve mezun olduğunuzda büyük işlerin altına imza atmak istiyorsanız üniversite eğitimi burada sizin için büyük önem taşımaktadır.

Ayrıca Ukrayna’da eğitim almak için bir sınava girmenize gerek yoktur. Bu sayede hayallerinizi kısıtlamadan isteklerinizi belirleyebilir ve istemediğiniz bölümleri okumaktan kurtulabilirsiniz. Sizde eğitim hayatınızda kaliteyi yakalamak ve mezun olduğunuzda almış olduğunuz eğitimle rakiplerinizin önüne geçerek meslek hayatınıza bir adım önde başlayabilirsiniz. Ukrayna’ da eğitim alarak Avrupa standartlarında bir diplomaya sahip olmak size birçok artı kazandıracaktır.

Sizde yaratıcılığınızı geliştirmek ve hayallerinize daha da yaklaşmak istiyorsanız zaman kaybetmeden kaliteli bir eğitime adım atabilirsiniz. Gerekli olan tüm bilgileri ve kayıt işlemlerini Eurostar danışmanlık sayesinde kolaylıkla halledebilirsiniz. Özellikle de tasarım konusunda her geçen gün kendisiniz geliştiren ve mezunlarının arasında ünlü tasarımcılar ortaya çıkaran bir okuldan mezun olmak size yardımcı olacaktır. Sizde zaman kaybetmeden tercihinizi yapabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]