Ukrayna Üniversiteleri Burs

Ukrayna Üniversiteleri Burs ; Bütçeniz yüksek maliyetli harç ücretlerine yetmiyor mu? Hayatınız boyunca sınavlara girmekten sıkıldınız mı? Eğitiminize ve hayellerinize engel olan sorunları ortadan kaldırıyoruz. Ukrayna Üniversiteleri hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak üniversite kayıt işlemlerinden mezun olmanıza kadar geçen zaman içerisinde köprü vazifesi görüyoruz.

Öss koşulu aranmayan Ukrayna üniversiteleri Burs almak isteyen öğrencilere de yardımcı olmaktadır. KYK’dan geri ödemeli burs alabilir ve ilgi alanınız olan bölümde lisans eğitimi alabilirsiniz. Mühendis, doktor, eczacı ve diş hekimliği gibi bölümlerinden birini seçin ön kayıt avantajlarından yararlanın.

Arzuladığın üniversiteye puanın yetmemiş olabilir. Ukrayna’da eğitim veren üniveresitelerin sınav şartı puan şartı yok. Sözel yada sayısal okumuş olmanın da bir önemi yok. İster sözel ister sayısal mezunu olun, hayallerinizdeki bölüme hemen başvuru yapabilirsiniz. 1 yıllık hazırlık eğitiminin ardından arzuladığınız bölümde eğitim görebilme fırsatınız olacak.

Artık gelecekle ilgili planlarınızın bozulmasına gerk yok. Hayallerinizden vazgeçmeyeceksiniz. Üniversiteye sınavsız başlamak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımıza ait web sitemizde bulunan formu doldurarak Ukrayna’da eğitim görmeye başlayabilirsiniz. İletişim telefonumuzu aramanız da yeterli olacaktır.
Ukrayna üniversiteleri Burs almak için Kredi Yurtlar Kurumuna başvurabilirsiniz. Alacağınız bursu daha sonra geri ödemeniz gerekmektedir. Sırf sınavı kazanamadığınız için istemediğiniz bir bölüme kayıt olmak zorunda değilsiniz.

2000$ ile 6000$ arasında değişen fiyat aralıklarıyla Ukrayna üniversiteleri Eczacılık, makina mühendisliği, tıp, uçak mühendisliği, kaptanlık gibi bölümlere kayıt işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Ufkunuzu Genişletecek Bir Ülkede Üniversite Eğitimi Alın
Yeni insanlar farklı bir millet tanıyarak ufkunuzu genişletmek istiyorsanız hedeflerinize kısa yoldan ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Alacağınız Diploma Türkiye’de tanınmaktadır. Ukrayna’da yüksek öğretim kurumlarının sayısı oldukça fazladır. Başka ülkelerle kıyaslandığında vize işlemleri ve kayıt kabul işlemleri çok daha kolaydır. Türk halkı ile bazı adetleri benzerlik gösteren Ukraynalılar ülkemiz öğrencilerine karşı sempatik davranmaktadır.

Farklı ülkelere göre en ucuz harç ücretleri Ukrayna’dadır. Türkiye üniversitelerine yatay geçiş imkanı var mı diye merak edenler varsa cevabımız evet olacak. Ayrıca Türkiye üniversitelerinden Ukrayna üniversitelerine yatay geçiş de yapabilirsiniz. Türk öğrenci sayısı Ukrayna üniversitelerinde fazladır. Üst düzey eğitim alacağınız için mezun olduğunuzda çalışacağınız sektörde rakiplerinizden kolaylıkla öne geçeceksiniz.

Ukrayna üniversiteleri Burs fırsatlarından siz de yararlanabilirsiniz. Türkiye’de tanınan bir diploma sahibi olmak için Ukrayna’da seçtiğiniz bölümde uygun fiyatlarla okuyun. Bütçenize uygun en ideal harç ücretleri ile hayalini kurduğunuz bölümde lisans eğitimi alın. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirin.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın