Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi ; Müzik ruhu besler. Sanatın müzik dâhil tüm dalları insanı bambaşka bir dünyada yaşatır. Huzur dolu, pespembe bir dünyada yaşarsınız. Sizi en iyi anlatan sanattır. Duygusal, hümanist, naif bir kişi olarak; dünyaya kendi mesajınızı verirsiniz. Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi kendisini dünyaya sanatıyla ifade etmek isteyenler için en doğru adrestir. Yurtdışında eğitim almak isteyenlerin ilk tercih ettiği üniversitemizdir. YGS-LYS sınav engeline takılmadan hayallerinde ki sanat dalında eğitim almak için tutku ile çabalayanlar bu fırsattan mutlaka yararlanmalıdırlar.

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi 1913 yılında kurulmuştur. Ukrayna’nın öğrenci şehri olan Odessa’da yer almaktadır. Odessa aynı zamanda bir liman şehridir ve öğrenciler burada huzur dolu keyifli bir yaşam sürmektedir. Ukrayna üniversiteleri kalitesi ile de adından söz ettirmektedir. Ukrayna öğrenciler açısından ekonomik yaşam şartlarına sahiptir. Öğrenciler ayda ortalama 350-400$ gibi bir harcama ile geçimlerini sağlayabilirler. Ukraynalılar Türkiye’den gelen öğrencilere karşı misafirperver bir tutum ile yaklaşmaktadırlar. Sanata ve müziğe değer veren ülkede birçok sanatsal faaliyete dahil olabilir; kendini her geçen gün daha da fazla geliştirebilirsin.

Üniversitelerin uygulama ağırlıklı eğitimleri sayesinde öğrenciler mezun olduklarında oldukça başarılı bir kariyere sahip olmaktadırlar. Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi Avrupa Müzik akademi ve konservatuarları birliğinin bir üyesidir. Kalitesi ile adından söz ettirmektedir. Öğrencilerini en donanımlı akademisyenler ile yetiştirmektedir. Şan derslerinden piyanoya kadar müziğin birçok farklı alanında eğitim alabilmek mümkündür. Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi YÖK tarafından tanınmaktadır. Ayrıca uluslararası akreditasyona da sahiptir. Öğrenciler buradan mezun olduğunda Europass mavi diploma sahibi olmaktadırlar.

Sanatın birçok dalında mezun veren Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi hem Türkiye’de hem de dünyada başarılara imza atmış birçok müzisyeni yetiştirmiştir. Bugün hala birçok ülkeden öğrencisi ile müziğe ve sanata katkıda bulunmaktadır. Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi lisans tamamlama eğitimlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler lise diplomaları ile lisans eğitimine başvurabildikleri gibi Önlisans diplomaları ile de lisans tamamlama eğitimine katılım sağlayabilmektedirler. Eğitim dili Rusçadır. İlk yıl öğrencilere Rusça hazırlık eğitimi okul tarafından sağlanmaktadır. Ülkede konuşulan bir dil olması; uzman akademisyenleri sayesinde kısa bir sürede Rusça öğrenilebilmektedir.

Odessa A.V. Müzik Akademisi başvuruları tüm Ukrayna üniversitelerinde olduğu gibi Eurostar Yurtdışı eğitim tarafından gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler lise diplomaları ya da Önlisans diplomaları ile ofislerimize gelerek kayıt işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Profesyonel eğitim danışmanlarımız yardımı ile kendilerinden istenen evrakları hemen hazırlar ve böylece kayıt işlemlerini hızla tamamlarlar. Öğrenciler Odessa A.V. Müzik Akademisi sayesinde gelecekte ki hedeflerine her geçen saniye biraz daha yaklaşırlar.

Hemen harekete geçin; gecikmeden üniversitemize kayıt yaptırmak için bizlerle iletişime geçin. Daha iyi bir geleceğe sahip olmak tamamen senin elinde ve bir telefon kadar mesafededir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]