Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi

Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi

Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi birçok alanda eğitim veren, farklı fakültelere sahip ve kökleri çok eskiye dayanan bir kurumdur. Hatta bakıldığı zaman neredeyse Avrupa’nın bile en eski üniversiteleri arasında yer almaktadır. 1898 yılında kurulmuş olan Kiev Spor Ve Beden Eğitimi Üniversitesi zamana yenik düşmemiş ve her geçen gün eğitim kalitesini arttırmıştır. İçerisinde bulundurmuş olduğu 2500 eğitim personeli ve 40.000 den fazla olan öğrencileri ile her geçen gün adını üst sıralara yazdırmaktadır. Sizde ufak bir araştırma yaptığınız zaman merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Üniversite son yıllarda da Avrupa’da ki eğitim arasında üst sıralarda yer almaktadır. Bu yüzden de son dönemde Türk öğrenciler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken tek nokta sınırlı kontenjana sahip olmasıdır. Eğitim kalitesini düşürmek istemeyen Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi öğrenci sayısını arttırmamaktadır. Daha az sayıda öğrenciye daha kaliteli bir eğitim vermeyi hedeflemektedir. Teknolojik sınıflarda, uygulamalı eğitimler ile öğrencilere daha aktif bir eğitim hayatı sunmaktadır. Zaten Bologna sürecinde olan Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi öğrenci odaklı bir eğitim vermektedir.

Öğrenciler dersleri araştırmakta, derslerde daha aktif rol almakta, projeler hazırlamakta ve bunu sunmaktadırlar. Bu da öğrencilerin dersi daha iyi anlaması, daha sosyal olması ve kendilerine olan güveninin artmasını sağlamaktadır. Sizde sınavsız bir şekilde dilediğiniz bölümü okumak ve kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız; aramış olduğunuz üniversiteyi buldunuz demektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey kontenjanların dolmasını beklemeden kayıt yaptırmak olacaktır.

Yurtdışı Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi kayıtları konusunda da Eurostar Danışmanlık firması her daim yanınızda bulunmaktadır. Size Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi hakkında gerekli tüm bilgileri sunmakta, gerekirse öğrenciler ile görüştürerek sorularına cevap bulmanızı sağlamaktadır. Okul ile aranızda aracı olarak kayıt işlemlerini gerçekleştirmekte ve kalacak yerinizi bile ayarlamaktadır. Sizin burada yapmanız gereken tek şey nerede okumak istediğinize karar vermek olacaktır. Sonrasında geri kalan tüm işlemleri firma sizin adınıza halledecektir. Hatta kayıttan sonrada her daim sizin yanınızda olarak sorunlarınıza yardımcı olacaktır.

Avrupa’ da eğitim sıralamasında her geçen gün üst sıralara çıkan kurum vermiş olduğu eğitimi de böylelikle belgelendirmektedir. Sizde mezun olurken alacağınız diploma ile birçok ülkede denklik elde edeceksiniz. Böylelikle yaşamak istediğiz ülkeyi seçebilecek ev kolaylıkla iş bulabileceksiniz. Ayrıca size İngilizce, Rusça ve Ukraynaca dillerinde eğitim sunan kurum dil öğrenmenize de yardımcı olmaktadır. Sizde bu dillerden bir tanesini ileri düzeyde biliyorsanız direk olarak bölüme geçerek 1. Sınıftan eğitiminize başlayabilirsiniz. Eğer dil bilginiz yoksa öncelikle 1 yıl hazırlık eğitimi alarak daha sonra bölüme geçiş yaparsınız. Bu da size eğitim hayatınız boyunca yabancı dilinizi geliştirme fırsatı sunacaktır. Sizde mezun olduğunuz zaman rakiplerinizin önünde olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kontenjanlar dolmadan kaydınızı gerçekleştirmek olacaktır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın